Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ପରେ ଏବେ ଏହି ୨ଟି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ

22/11/2019 at 5:29 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୨|୧୧: ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପରେ ଏବେ ବଲିଉଡରେ ଧମାଲ କରୁଛନ୍ତି ତାପସୀ।ଲଗାତାର ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ କରି ବଲିଉଡରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ତାପସୀ।ତାପସୀ ଜଣେ ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ କାହାକୁ ଭୟ ନକରି ନିଜ କଥା ରଖନ୍ତି। ତାପସୀ ନିକଟରେ ନେହା ଧୂପିଆଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ୍‌ ଶୋ’ “ନୋ ଫିଲ୍‌ଟର ନେହା”କୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ନିଜ ମନ କଥା ଖୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

 ଏମିତିରେ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ତାପସୀ ନିଜ କୋଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଭଲ ବଣ୍ଡ ସେୟାର କରନ୍ତି।ହେଲେ ଶୋ’ରେ ଯେତେବେଳେ ନେହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ଖରାପ କୋଷ୍ଟାର କିଏ, ଏନେଇ ତାପସୀ ୨ ଜଣଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ତାପସୀ ଭିକ୍କି କୌଶଲଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ମନମରଜିୟାଁରେ ଉଭୟ ଏକା ସହ କାମ କରିଥିଲେ।

ତାପସୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭିକ୍କି ସବୁ ସିନ୍‌କୁ ଏତେ ଭଲ ଭାବେ କରନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ମୁକାବିଲା କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ। ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ତାପସୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍‌ଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ।ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଫିଟ୍‌ନେସରେ ତାଙ୍କୁ କେହି ହରାଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତାପସୀ। ଉଭୟ ତାପସୀ ଓ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ଫିଲ୍ମ ଜୁଡୱାଁରେ କାମ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଶୋ’ରେ ନେହା ଆଉ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ, ବଲିଉଡରେ ଏମିତି କେଉଁ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯାହାର ମାଆ ବା ବାପା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନଥିଲେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବାହାରିଥାନ୍ତେ।ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ନେଇ ତାପସୀ ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁରଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ।କାରଣ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍‌ ହେବା ପରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଅଫର ମିଳିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ।କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା।ନିକଟରେ ତାପସୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସାଣ୍ଢ କି ଆଙ୍ଖ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ହିଟ୍‌ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମରେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଓ ଭୂମି ପେଦନାକର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।  

   Related Posts