Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

‘ହସିନ୍ ଦିଲରୁବା’ ପରେ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’

13/06/2021 at 7:24 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ହସିନ୍ ଦିଲରୁବା’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାପସୀଙ୍କ ସହ ବିକ୍ରାନ୍ତ ମାସେ, ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ରାଣେ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଜୁଲାଇ ୨ ରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ, ତାପସୀଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’ ବିଷୟରେ ଖବର ଆସିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ବଦଳରେ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରେ। ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କ୍ରୀଡ଼ା ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରିଲିଜ୍ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମରେ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତାମାନେ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ ସହିତ ଡିଲ୍ ଫାଇନାଲ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି । ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହି ଡିଲରୁ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହୋଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରେ।

‘ରଶ୍ମି ରକେଟ୍’ରେ, ତାପସୀ ଜଣେ ମହିଳା ଖେଳାଳିଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି, ଯିଏ ଅତ୍ୟଧିକ ଗରିବ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ଖେଳାଳି ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାପସୀଙ୍କୁ ଏକ ଗାଁର ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ଯାହାଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ରକେଟ୍ ନାମରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ।

‘ହସିନ୍ ଦିଲ୍ରୁବା’ ଏବଂ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’ ପରେ ତାପସୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ସାବାସ୍ ମିଠୁ’ରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ମିତାଲି ରାଜଙ୍କ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ କମେଡି ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ‘ଲୁପ୍ ଲପେଟା’, ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦୋବାରା’ ଏବଂ ତାମିଲ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ‘ଜନ ଗଣ ମନ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

   Related Posts