Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସାବାସ୍ ମିଥୁ’କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ରାହୁଲ ଢୋଲକିଆ କହିଲେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡିବାର କାରଣ

23/06/2021 at 3:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୬: ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସାବାସ୍ ମିଥୁ’କୁ ଏକ ନୂଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମିଳିଛି । ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ମିତାଲି ରାଜଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ସାବାସ୍ ମିଥୁ’କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀଜିତ ମୁଖାର୍ଜୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ। ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାହୁଲ ଢୋଲାକିଆ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ କରିବେ ନାହିଁ। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିଜେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରି ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ରାହୁଲ ଢୋଲାକିଆ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ‘ସାବାସ୍ ମିଥୁ’ର ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରି ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ ଟିମ ତଥା ନୂତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଆଉ ଦଳର ଅଂଶ ହେବେ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିଡ -୧୯ କାରଣରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି।

ରାହୁଲ ଢୋଲାକିଆ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” କିଛି ଫିଲ୍ମ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିଥାଏ ଯେ ଏହାକୁ ଆପଣ ହିଁ କରିବେ । ‘ସାବାସ୍ ମିଥୁ’ ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହାର କାହାଣୀ ପଢିଥିଲି, ମୁଁ ଏହାକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି ଯେ ଏହା କେବଳ ମୁଁ କରିବି । ତଥାପି, ଏହି କଥାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବାର ଦେଢ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ।

ଦୁଖିଃତ! ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୯ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଯାତ୍ରାକୁ ଏଠାରେ ରଖିବାକୁ ପଡୁଛି । ମୁଁ ପ୍ରିୟା ଅଭାନ୍ ଏବଂ ଅଜିତ ଅନ୍ଧାରେଙ୍କ ଚମତ୍କାର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବି ନାହିଁ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ମୋର ଅନେକ ସ୍ମୃତି ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି, ଯାହା ବିଷୟରେ ମୁଁ ଏସବୁ ଲେଖିବାବେଳେ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଉଛି । ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ମୁଁ ମୋର ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅଂଶ ହୋଇପାରିବି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅଛି, ସର୍ବଦା ଉପସ୍ଥିତ ରହିବି ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ।  

   Related Posts