Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଉଡିଲା ଚେନ୍ନାଇର ବିଜୟ ବାନା, କେକେଆରକୁ ୨୭ ରନରେ ହରାଇ ଚତୁର୍ଥ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧିନାୟକ ରହିବେ ସିଦ୍ଧୁ, ରାହୁଲଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଫେରାଇ ନେଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ସିଙ୍ଘୁ ବର୍ଡରରେ ଜଣେ ନିହଙ୍ଗଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ, ଯୁବକଙ୍କ ହତ୍ୟାର ୧୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପଣ୍ଡାଲ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟରେ ବାଂଲାଦେଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତକୁ ଦେଲେ ଏହି ପରାମର୍ଶ
  • ||
  • ପୁଞ୍ଛରେ ଯବାନ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ୫ଦିନରେ ୭ ଯବାନ ସହିଦ: ରାଜପଥ ବନ୍ଦ, ଅପରେସନ୍ ଜାରି
  • ||
  • ଅକ୍ଟୋବର ୨୧ରୁ ଏକାଦଶ, ୨୫ରୁ ଖୋଲିବ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ: ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ୨୫୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା: ଯୁବକଙ୍କ ଗଳା କାଟି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ : ଘଉଡାଇଲା ବେଳେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିଲେ କକା-ପୁତୁରା, ଟାଣି ଆଣି ଦଳିଦେଲା ହାତୀ
  • ||

ସ୍ୱାମୀକୁ ହାତୁଡିରେ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ଘରେ ୨ ଦିନ ଧରି ଲୁଚାଇ ରଖିଲା ମୃତଦେହ, କହିଲା- ‘ଜମା ଦୁଃଖ ଲାଗୁନି’

21/01/2021 at 9:24 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୧।୦୧ :  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସାମଲି ଜନପଦରେ ଏକ ଚକିତ କଲା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ମଦ୍ୟପ ସ୍ୱାମୀର ମୁଣ୍ଡକୁ ହାତୁଡିରେ ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ମୃତଦେହକୁ ଘରେ ୨ ଦିନ ଯାଏଁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମୃତବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ ତେଜପାଲ ।

ମହିଳାଜଣଙ୍କ ନିଜ ପୁଅ ହତ୍ୟାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଯାଇ ଏପରି କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଦ ପିଇ ଆସି ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରୁଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ୨ ମାସ ତଳେ ମଦ୍ୟପ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ନିଜର ୧୬ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ମଧ୍ୟ ମାଡ ମାରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜର ଏକ ମାତ୍ର ପୁଅକୁ ହରାଇ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲେ । ପ୍ରତିଶୋଧର ନିଆଁରେ ଜଳୁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବୁଧବାର ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ତାଙ୍କର ପୁଅଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ମଦ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀକୁ ବାନ୍ଧି ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ହାତୁଡିରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଶୁଆଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ୨ ଦିନ ଧରି ଘରେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ । ପରେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଜଙ୍ଗଲରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇ ତେଜପାଲଙ୍କ ମୃତଦେହ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ତଦନ୍ତ କରି ପୋଲିସ ତେଜପାଲଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜେରା କରିବା ବେଳେ ସେ ସବୁ ସତ ମାନି ନେଇଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କରି ସେ ଜମା ବି ଦୁଃଖିତ ନଥିବା କହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇ ଦେଇଛି ।

   Related Posts