Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

‘ମୁଁ ଅଛି କିଛି ହେବନି’: କନିଆଁକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ନଦୀ ପାର୍ କଲା ବର, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

29/06/2021 at 11:03 AM

ପାଟନା, ୨୯/୦୬ :   କନିଆଁକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ନଦୀ ପାର୍ କଲା ବର । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ବର ନିଜର ନବ ବିବାହିତା ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଧକି ନଦୀ ପାର୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଘଟଣା ବିହାରର କିଶନଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ସୂଚନାଅନୁସାରେ, କିଶନଗଞ୍ଜର ସିଙ୍ଘୀମାରୀ କନକଇ ନଦୀର ପଲସା ଘାଟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଶନିବାର ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଲୋହାଗୋଡା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଲୋହାଗୋଡା ଗ୍ରାମରୁ ବରଯାତ୍ରୀ ବାହାରି ପଲସା ଗାଁରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ରବିବାର ପଲସା ଗ୍ରାମରୁ ବରଯାତ୍ରୀ ଲୋହାଗୋଡା ଗ୍ରାମକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଏକ ନଦୀ ପଡିଥିଲା । ତେବେ ଗାଡିଯିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ସମସ୍ତେ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । ନଦୀରେ ଓଦା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ବର କନିଆଁକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ନଦୀ ପାର୍ କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପଲସା ସୀମାବର୍ତ୍ତୀ ଗ୍ରାମ ଅଟେ । ଏହା ନେପାଳ ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ । ତେଣୁ ସୀମାରେ ପ୍ରବାହିତ କନକଇ ନଦୀରେ ପୋଲ ତିଆରି ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ ।

   Related Posts