Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ମିଳିଲା ସନ୍ଦେହଜନକ ବ୍ୟାଗ୍ : ଆରଡିଏକ୍ସ ରହିଥିବାର ଆଶଙ୍କା

1/11/2019 at 10:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୧୧: ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ ମିଳିବାରୁ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ବ୍ୟାଗରେ ଆରଡିଏକ୍ସ ହୋଇପାରେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ୟାଗ୍ ଏୟାରପୋର୍ଟର ଟର୍ମିନାଲ-୩ରେ ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ମୁତୟନ ହୋଇଥିବା ସିଆଇଏସଏଫ ଜବାନମାନେ ଦେଖିଥିଲେ। ପରେ ଡଗ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ଼ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ଲୋସିଭ ଡିଟେକ୍ଟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟାଗ୍ ମିଳିବା ପରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଲୋକଙ୍କ ଯାତାୟତ ରୋକି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୧ଟା ବେଳେ ଫୋନ୍ ଆସିଥିଲା,ଏହା ପରେ ଟର୍ମିନାଲ ୩ର ଗେଟ୍ ନମ୍ବର ୨ପାଖରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ୟାଗ୍ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ସିଆଇଏସଏଫ ଯବାନଙ୍କ ସହାୟତାରେ ବ୍ୟାଗକୁ ହଟାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଯାଏଁ ବ୍ୟାଗକୁ ଖୋଲାଯାଇନାହିଁ। ଏହା ଭିତରେ କିଛି ତାର ଭଳି ଜିନିଷ ରହିଛି।

   Related Posts