Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ପରେ ବି ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ହଟୁନି ପରଦା : MKCG ବଦଳରେ SCB ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ କାହିଁକି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ? କ’ଣ ଥିଲା ତାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ?

27/07/2021 at 12:35 PM

ଗଜପତି ୨୭।୭: ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଏସିଏଫଓ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିସାରିଲାଣି । ସୋମବାର ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ହସ୍ତାନ୍ତର ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଏବେ ଆହୁରି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି ।

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଯଦି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଶରୀରର ୯୫%  ପୋଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିରୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଗଲା କିପରି ? ଡାକ୍ତର କିଭଳି ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଲେ ? ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏମକେସିଜି ବଦଳରେ ଏସସିବି ନେବା ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ କାହିଁକି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ? କ’ଣ ତାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ? କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ?

ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କ ୩ଟି ଚିଠିରେ ସୌମ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ବିତୃଷ୍ଣା ଭାବ ପରିପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି । ତେବେ ସୌମ୍ୟଙ୍କୁ ଯୋଜନା ବଦ୍ଧ ଭାବେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ହତ୍ୟା କରିବାର ଯୋଜନା କରିନଥିଲେ ତ ? ଏଭଳି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠଛି ।

ତେବେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ମେଡିକାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ କେହି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାନ୍ତି । ଘଟଣା ଯେତେ ଘନଉଛି ନୂଆ ନୂଆ ଚର୍ଚ୍ଚା ଯୋଡି ହେଉଛି । ସେପଟେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ ଆଭାସ ବି ଦେଉନି ଏହା ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।ତେବେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଦିଗ କ’ଣ ହେବ ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

   Related Posts