Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

କେମିତି ହେବ ବାହାଘର ? ବରକୁ ମିଳୁନି ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ କନିଆଁ

22/04/2021 at 11:20 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୨। ୦୪ : ଆଉ ଦିନ କେଇଟା ପରେ ବାହାଘର , ହେଲେ ବାହାଘର ହେବ କେମିତି । ବରକୁ ମିଳୁନି ଟ୍ରେନ୍‌ ଟିକେଟ୍‌ , କନିଆଁ ଏବେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି । ପୁରା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପରିବାର । ଖାଲି ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷ, କେମିତି ହେବ ବାହାଘର ।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପିପରାଇଚର ବାସିନ୍ଦା ଶ୍ୟାମ ଓ ଶାଳିନୀଙ୍କ ବିବାହ ଅପ୍ରେଲ୍‌ ୨୬ରେ ହେବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା । ଶ୍ୟାମ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହି ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି । ଶାଲିନୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହି ମଧ୍ୟ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି । ବାହାଘର ନିମନ୍ତେ ଶାଳିନୀ ଗତ ୧୮ତାରିଖରେ ଗୋରଖପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ହେଲେ କୋଭିଡ଼ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଶାଳିନୀଙ୍କୁ ସେଲ୍‌ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେବେଠୁ ଶାଳିନୀ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି । ସେପଟେ ୧୮ ଅପ୍ରେଲ୍‌ ପରଠାରୁ ଶ୍ୟାମ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ ଟିକେଟ୍‌ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଓ ବିବ୍ରତ ହେଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ବସିକି ଯାତ୍ରା କରିବା ନିମନ୍ତେ ରେଳ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି କନ୍‌ଫର୍ମ ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ ।

ଶ୍ୟାମ୍‌ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନର କରୋନା ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଏତେ ବାଟ ବସ୍‌ରେ ଯିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସମସ୍ତ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ବାହାଘରକୁ ଆସିବା ଉପରେ ବାରଣ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ପାଇଁ ଚୟନ ହୋଇଥିବା ତାରିଖରେ ହିଁ ବାହାଘର ହେବ । ସେଥିପାଇଁ ଯଦି ବାଇକ୍‌ରେ ଯିବାକୁ ପଡେ, ତେବେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗୋରଖପୁର ବାଇକ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରିବି ।  ବାଇକ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ୨୦ଘଣ୍ଟାର ସମୟ ଲାଗିବ । ଗୋରଖପୁରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କରୋନା ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାରିଖରେ ବାହାଘର ହେବ ।  

ସେପଟେ ଶାଳିନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । କରୋନାର କୌଣସି ପ୍ରକାର ଲକ୍ଷଣ ନାହିଁ । ଶ୍ୟାମ୍‌ ଯଦି ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ଆସିଯାଆନ୍ତି । ନିୟନ୍ତ୍ରିଣ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱଳ୍ପ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ନେଇ ବାହାଘର ନିଶ୍ଚିତ ହେବ ।  

   Related Posts