Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ସୁନ୍ଦରୀ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଓ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୋମନ ଶାଲଙ୍କ ସହ ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

31/12/2019 at 3:36 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୩୧/୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୋମନ ଶାଲଙ୍କ ସହ ଖୁସି​‌ରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶାଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ୍ ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୋମନ ଶାଲଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି। ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଶାଲ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ପଚାରିଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇ ନାହାନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ କ’ଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଗୁଛନ୍ତି କି? ତାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ହେଉଛି ସୁସ୍ମତା ସେନ୍‌।  

ରୋମନ ଓ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥାଆନ୍ତି।  ଶାଲଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଗୋଟିଏ ଉତ୍ତର ହେଉଛନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌। ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଶାଲ ଓ ଶୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଉଭୟଙ୍କୁ ସଫଳ ଯୋଡି ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ସୁସ୍ମିତା ସେନ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୁସ୍ମିତା ସେନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଜରୁରୀ ଅଟେ। ଶାଲ୍ ଓ  ଶୁସ୍ମିତା ଉଭୟ ବଲିଉଡ୍‌ର ସଫଳ ଯୋଡ଼ି ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ।

   Related Posts