Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ବଡ ଧରଣର ସଫଳତା, ଅବୈଧ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ୨ଜଣ ଗିରଫ
  • ||
  • ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ୩୮୪ଜଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ବୀରତା ପୁରସ୍କାର, ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି
  • ||
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା : ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଆରପିଏନ୍ ସିଂହ, ବିଜେପିରେ ହେବେ ସାମିଲ୍
  • ||
  • ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦଳାଚକଟା : ୬ ମୃତ, ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ୍ ସେକ୍ସନ୍ ଅଫିସର୍, ଏକକାଳୀନ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗି କରୁଥିଲେ ସଭା, ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୭୮୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଓଡିଶା ଓପନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍, ଭାଗନେବେ ୧୭ ଦେଶର ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ
  • ||
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

ଲାଲୁଙ୍କ ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ କଲେ ବିହାର ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶୀଲ ମୋଦି:ଆରମ୍ଭ ହେଲା ରାଜନୈତିକ ବୟାନବାଜି

4/11/2018 at 4:50 PM

ପାଟଣା ୪/୧୧ : ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ପରିବାରରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତିର ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାପାଇଁ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଅଦାଲତର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେବା ପରଠାରୁ ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟାନବାଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି | ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ବିହାରର ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଟ କରି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳ ଓ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି | ସେ ମୁଖ୍ୟତଃ ସୁଶୀଲ ମୋଦି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ତେଜସ୍ୱି ଯାଦବଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପରିବାରରେ ନ୍ୟାୟ କରିପାରୁନାହିଁ ସେ ସମାଜକୁ ନ୍ୟାୟର ମସିହା ହେବାକୁ ଅପଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |
ଅପରପକ୍ଷରେ ଲାଲୁଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ନେଇ କୌଣସି ଟିପ୍ପଣୀ ନଦେବା ପାଇଁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଦଳୀୟ ନେତା ଓ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଫତୱା ଜାରି କରାଯାଇଛି | ତଥାପି ସୁଶୀଲ ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଆରଜେଡିର ବହୁ ନେତା ସୁଶୀଲ ମୋଦିଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି |
ସୁଶୀଲ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିହାରର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଗରିବ ଓ ଅଶିକ୍ଷିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଇ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବେନାମୀ ସମ୍ପତ୍ତି କରିଥିବା ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳର ଦୁର୍ନୀତିକୁ ସାମାଜିକ ନ୍ୟାୟର ଚାଦରରେ ଘୋଡାଇବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି | ରାଷ୍ଟୀୟ ଜନତା ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ନିଜ ପରିବାରରେ ବଡପୁଅ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ କରି ସାନପୁଅକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ପରିବାରରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପାଠୁଆ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ କଣଠେସା କରାଯାଇଛି | ପିଲାବେଳୁ ହିଁ ନିଜ ଅଧିକାର ପାଇଁ ଓ ସାମାଜିକ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ବଡପୁଅ କହିଆସୁଛନ୍ତି |
ସୁଶୀଲ ମୋଦିଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ପରେ ବିହାରର ରାଜନୈତିକ ମାହୋଲ ସରଗରମ ହୋଇଛି | ଆରଜେଡି ନେତା ବିଜୟ ପ୍ରକାଶ ଉତ୍ତରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶୀଲ ମୋଦି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେବା ଠିକ ହୋଇନାହିଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଘର ସମ୍ଭାଳନ୍ତୁ ବୋଲି ବିଜୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |
ସୁଶୀଲ ମୋଦି ନିଜ ଘରେ ନିଜେ ମା’ଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନିଜ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି | ତେଣୁ ସୁଶୀଲ ମୋଦି ଅନ୍ତତଃ ଏଭଳି ବୟାନବାଜିରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା କଥା ବୋଲି ବିଜୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts