Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ହକି ଷ୍ଟିକରେ ସାଗରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ସୁଶିଲ କୁମାର ! କଣ ଘଟିଥିଲା ସେହି ରାତିରେ ? ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ

28/05/2021 at 7:26 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୧୧: ସାଗର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଶିଲ କୁମାରଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହକି ଷ୍ଟିକରେ ସାଗରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସେହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପରୁ ନିଆଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଆକ୍ରମଣ ବେଳେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସୁଶିଲଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରାରେ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡ ବେଳେ ସୁଶିଲ କୁମାର ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଅଜୟ ବକରଓ୍ୱାଲାଙ୍କୁ ଲଗାତର ଭାବେ ପଚରାଇଚୁରା କରୁଛି । ତେବେ ସୁଶିଲ ବାରମ୍ବାର ସାଗରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିନଥିବା ଜେରା ବେଳେ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ସେ କେବଳ ତାଙ୍କୁ ଡରାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବୋଲି ସୁଶିଲ ସଫେଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଶୁଖିଯାଇଥିବା ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ସୁଶିଲ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ଅତି ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବେ ସାଗରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଚାଲିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ସାଗର ଲହୁଲୁହାଣ ଅବସ୍ଥାରେ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଛନ୍ତି  ଓ ସେଠାରେ ସୁଶିଲ ହକି ଷ୍ଟିକ୍ ଧରି ଛିଡା ହୋଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ସୁଶିଲ କୁମାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ୭ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି । ୭ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୪ ଜଣ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର କାଲା ଅଷାଧା ଓ  ନୀରଜ ବାବାନିଆ ପାଇଁ କାମ କରୁଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣ ବେଳେ ସୁଶିଲଙ୍କ ସହ ଏତେ ଗୁଣ୍ଡାଶ୍ରେଣୀର  ଓଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ରହିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର୍ ଲିଙ୍କ୍ ନେଇ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି । ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ବସାଇ ଜେରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ସତ ଉପରୁ ପରଦା ହଟିବ ।

   Related Posts