Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

କାହାକୁ ନେଇ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପ୍‌ରେ ଯାଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ? ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

30/08/2020 at 9:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୩୦|୦୮ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରବିବାର ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ଦିନ ପାଇଁ ରିୟାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ସିବିଆଇ । ଏହାମଧ୍ୟରେ ମାମଲାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଗତ କିଛିଦିନ ତଳେ ରିୟା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବଞ୍ଚୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ । ୨୦୧୮ରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଜେଟରେ ସେମାନେ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଉଁମାନେ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଯାଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ୍ ସବିର ଅହମ୍ମଦ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ମୋଟ୍ ୭ଜଣ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଦିନ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ସମସ୍ତେ ବିଚ୍‌ରେ ବୁଲିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରା ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ । ବାହାରକୁ ଯାଇନଥିଲେ ।

ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ସହ ସବିର ଅହମ୍ମଦ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗୁପ୍ତା, କୁଶଳ ଜାବେରୀ, ଅବ୍ବାସ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ମୁସ୍ତାକ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ । ୩ ଦିନ ପରେ ୪ଜଣ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । କାରଣ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ସୁନାମି ବାବଦରେ ଚେତାବନୀ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ, ତାଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ଓ ସବିର ୧ ମାସ ଯାଏଁ ସେଠାରେ ରହିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ନିଜ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts