Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର୍ସଙ୍କୁ ମୁଁହତୋଡ ଜବାବ ଦିଅନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ରେନେ, ନିଜ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ କହିଲେ ଏମିତି

15/06/2021 at 3:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୬: ସୁସ୍ମିତା ସେନଙ୍କ ଝିଅ ରେନେ ସେନ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଷ୍ଟାରକିଡ୍ ହୋଇଥିବାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରେନେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲିଂର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି। ସେ କମ୍ ବୟସରେ ଏହି ସବୁ ସହିତ କିପରି ମୁକାବିଲା କରନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

सोशल मीडिया ट्रोलिंग कैसे हैंडल करती हैं सुष्मिता सेन की बेटी? बताया आसान  तरीका - Sushmita Sen daughter Renee Sen on social media trolls tmov - AajTak

ରେନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ପଢନ୍ତି ନାହିଁ, ଲୋକମାନେ ତ କହିଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜକୁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଖୁସି ରହୁଥିବା ଝିଅ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି । ରେନେ କହିଛନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା କିଛି ନା କିଛି କହିବେ। ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ, ମୁଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ପଢେନାହିଁ ।

ରେନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ବିପଥଗାମୀ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ। ମୁଁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଖୁସି ଝିଅ ଏବଂ ମୁଁ ସେପରି ରହିବାକୁ ଚାହେଁ । ମୁଁ ଯେତେ ସମ୍ଭବ ଭଲ ଦେଖାଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ । ବାକି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ।

When Sushmita Sen opened up on why she adopted Renee at 24, 'because I'm  selfish, wanted to enjoy motherhood'

ରେନେ ସର୍ଟ ଫିଲ୍ମ ‘ସୂଟାବାଜୀ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ବିଷୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଶେଷରେ ମୁଁ ନିଜକୁ ପରଦାରେ ଦେଖୁଥିଲି । ଏହା ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ଅଭିଜ୍ଞତାରେ ଖୁସି । ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାତ୍ର ୨୧ ବର୍ଷ ଏବଂ ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅନୁଭୂତି । ମୁଁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ ନିଜ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ଏକ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଆକ୍ଟର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ରେନେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରକାର ପ୍ରିଭିଲେଜ୍ ଅଛି ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ କଦାପି ହାଲୁକା ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ। ରେନେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ମୁଁ ମୋର ଉପନାମରୁ ପଳାୟନ କରୁନାହିଁ। ମୁଁ ଜାଣେ ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ୱ ଅଛି ଏବଂ ମୁଁ ପାଇଥିବା ପ୍ରେମ ହେଉଛି ମୋ ମା, ସେ ଯେଉଁ ପ୍ରକାରର କାମ କରିଛନ୍ତି । ମୁଁ କୌଣସି ଚାପରେ ନାହିଁ, ଅନ୍ୟଥା ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ବି କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବି ନାହିଁ ।

   Related Posts