Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆହାତ, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର
  • ||
  • କମୁନି ସଂକ୍ରମଣ : ଆଜି ବି ଦେଶରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୪୦୯୨ ମୃତ
  • ||
  • ଦନ୍ତାକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଗୋଡରେ ଲାଗିଛି ଶକ୍ତ ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦,୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଛି ତାତି, ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ବଢିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ
  • ||

ହାତରୁ ଖସିଲା ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ! ଟ୍ଵିଟରରୁ ଡେପୁଟୀ ସିଏମ ପଦ ହଟାଇଲେ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ, ଦେଲେ ବହୁତ ବଡ ବୟାନ

15/11/2020 at 5:48 PM

ପାଟନା ୧୫।୧୧: ଏନଡିଏର ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ ପରେ ନୀତିଶ କୁମାର ବିହାରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଇଛି। ହେଲେ ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କିଏ ହେବ, ତାକୁ ନେଇ ସସପେନ୍ସ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଏନଡିଏର ନେତାମାନେ ନିରବ ରହିଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ନିଜେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଆଉ ବିହାରର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପ ମଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେଉ ନାହାନ୍ତି। ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ପ୍ରଥମେ ଏକ ଟ୍ଵିଟ୍ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଦୁଃଖ  ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହୋଇ ପଡିଥିଲା।

ଏଥିସହ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ନିଜର ଟ୍ଵିଟର ବାୟୋରୁ ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବିହାର ପଦ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ, ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ରାଜ୍ୟର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେଉ ନାହାନ୍ତି। ଏହାର ସଙ୍କେତ ସେତେବେଳୁ ମିଳି ସାରିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ଶନିବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ରାଜଭବନ ଯାଇନଥିଲେ। ଏପରିକି ପାଟନାରେ ଥାଇ ବି ସେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ।

ପାର୍ଟି ପକ୍ଷରୁ ସଙ୍କେତ ମିଳିବା ପରେ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ଟ୍ଵିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଜେପି ଓ ସଂଘ ପରିବାର ମୋତେ ୪୦ ବର୍ଷ ଧରି ରାଜନୀତି ଜୀବନରେ ବହୁତ କିଛି ଦେଇଛନ୍ତି, ବୋଧହୁଏ ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ଏତେ ମିଳିନଥିବ। ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଯାହା ବି ଦାୟିତ୍ଵ ମିଳିବ ତାର ନିର୍ବାହ କରିବି। କର୍ମକର୍ତ୍ତା ପଦ ତ କେହି ଛଡାଇ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କ ଏହି ଟ୍ଵିଟ୍‌ରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ, ସେ ଆଉ ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଯାଉ ନାହାନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ବିଜେପି ତରଫରୁ ଏହାକୁ ନେଇ କୌଣସି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ହୋଇ ପାଟନା ଆସିଥିବା ରାଜନାଥ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି, ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ନେଇ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସବୁ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ। ହେଲେ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ସେ ପଦୁଟିଏ ହେଲେ କହି ନାହାନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାର ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା କରାଯାଉଛି ଯେ, ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଏବେ କେନ୍ଦ୍ର ରାଜନୀତିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ।

   Related Posts