Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଜେଲ୍‌ ଖାଦ୍ୟରେ ସୁଶୀଲ କୁମାରଙ୍କ ପେଟ ପୁରୁନି, ମାଗୁଛନ୍ତି ପ୍ରୋଟିନଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ

5/06/2021 at 4:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫।୦୬: କୁସ୍ତିଯୋଦ୍ଧା ସାଗର ଧନକଡଙ୍କ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ତିହାରର ମଣ୍ଡୋଲି ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ଅଛନ୍ତି ଅଲିମ୍ପିକ ପଦକ ବିଜେତା ସୁଶୀଲ କୁମାର। ବିଗତ ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ଅନେକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କେତେବେଳେ ସେ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ଯାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସେ ନିଜେ ବରବାଦ କରିଥିବା କହୁଛନ୍ତି। ଏବେ  ଜେଲ୍ ଭିତରୁ ଆଉ ଏକ ନୂତନ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଜେଲ୍‌ରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ଖାଦ୍ୟରେ ସୁଶୀଲ କୁମାରଙ୍କ ପେଟ ପୁରୁନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଅଧିକ ଖାଦ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ପହିଲମାନ ସୁଶୀଲ କୁମାର ଜେଲରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ଆଠ ରୁଟି, ଦୁଇ କପ ଚା ଏବଂ ବିସ୍କୁଟକୁ ନିଜ ପାଇଁ କମ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନ୍ୟ କଏଦୀଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ଖାଦ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ପେଟ ପୁରୁନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଦରକାର। ଏମିତି ଭୋଜନ ଦରକାର ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରୋଟିନ ଅଧିକ ଥିବ।

କୁହାଯାଉଛି ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ସେ ନିଜର ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଅଦାଲତର ଆଶ୍ରୟ ନେଇ ପାରନ୍ତି। ମେ ୪  ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରଠୁ ସୁଶୀଲ କୁମାର ଫେରାର ଥିଲେ। ପ୍ରାୟ ୧୮ ଦିନର ଲୁଚକାଳି ଖେଳ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସର ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ସରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନିଆ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ରିମାଣ୍ଡରେ ଜେରା ସମୟରେ ସେ ନିଜ ଭୁଲ୍ ସ୍ଵୀକାର କରିବା ସହ ସବୁ କିଛି ବରବାଦ ହୋଇଗଲା  ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି।

ଗତ ବୁଧବାର ଜେଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ସୁଶୀଲ କୁମାର ବହୁତ ଭୟଭୀତ ଥିଲେ। ସେହି ଦିନ ଜେଲ୍ ପ୍ରଶାସନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେ ଖାଇନଥିଲେ। ସେହି ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ରେ ଠିକ୍‌ରେ ନିଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇନଥିଲା। ସେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖାଲି କଡ ଲେଉଟେଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସକାଳେ ଜେଲ୍ ଦିନଚର୍ଯ୍ୟାରେ ସେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଜେଲ୍‌ରେ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟାୟାମ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts