Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନାଁରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲା ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ନାଁ : ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବରେ ନିଜେ କହିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ, ସେଥିପାଇଁ ନିଜ ନାଁକୁ ବି ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ

28/06/2020 at 6:10 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୬ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ନିଜ ଦିବଂଗତ ମା’ଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ନାଁକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ନିଜ ନାଁକୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିବାର କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ନାଁ ଲୁଚି ରହିଛି | ଏହାର ଖୁଲାସା ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ କରିଥିଲେ | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ ଯାହାର ସ୍କ୍ରିନସର୍ଟ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ସ୍କ୍ରିନସର୍ଟ ସେୟାର କରିଥିବା ୟୁଜର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନାଁର ଅର୍ଥ ପଚାରିଥିଲେ | ଜବାବରେ ସୁଶାନ୍ତ କହିଥିଲେ, ‘ଏହାର ଅର୍ଥ କିଛି ରୁ ସବୁକିଛି ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଭଲ କଥା ହେଲା ମୋ ନାଁର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଅର୍ଥାତ ହୃଦୟରେ ମୋ ମା’ଙ୍କ ନାଁ ଉଷା (s’USHA’nt) ରହିଛି | କେତେ ଅଦ୍ଭୁତ କଥା |’

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଘରେ ଫାସୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ୧୧ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନ ୩ ତାରିଖରେ ସେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ସେ ନିଜ ମାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏକ ଇମୋସନାଲ ଲଇଁ ଲେଖିଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ନିଧନ ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା | ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ମା’ଙ୍କ ନିଧନକୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦ ଘଟଣା ବୋଲି କହିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ. ‘ତାହା ଏକ ଭୟଙ୍କର ଅନୁଭୂତି ଥିଲା ଯାହା ଏବେ ମଧ୍ୟ ମନକୁ ଭୟଭୀତ କରିପକାଏ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନିଧନର ଏହା ପ୍ରଥମ ମାମଲା ଥିଲା | ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଲେ ଦୁନିଆର ସବୁ ଜିନିଷ କ୍ଷଣିକ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥାଏ | ମା’ଙ୍କ ନିଧନ ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଥିଲା | ମୁନ ସେ ନୁହେଁ ଯିଏ ତାଙ୍କ ନିଧନ ପୂର୍ବରୁ ଥିଲି | ମା’ଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ମୁନ ବଦଳି ଯାଇଛି | ‘

   Related Posts