Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ CA କଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା : ରିୟାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇନାହିଁ ଟଙ୍କା, ଅଧିକ ନଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବାଲାନ୍ସ

31/07/2020 at 1:17 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୦୭ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି | ନିକଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା କେକେ ସିଂହ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନେ କହିଥଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଉଠାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କାର ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହାପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସିଏ ସନ୍ଦୀପ ଶ୍ରୀଧର ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟାଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ସନ୍ଦୀପ ଶ୍ରୀଧର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବହୁତ ନଥିଲା | ରିୟାଙ୍କ ଖାତାକୁ ମାତ୍ର କିଛି ହଜାର ଟଙ୍କା ହିଁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଛି | କୌଣସି ବଡ ଆମାଉଣ୍ଟ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇନାହିଁ | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଥରେ ରିୟାଙ୍କ ମା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ୩୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ |

ସନ୍ଦୀପ ଶ୍ରୀଧର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ କିଣାକିଣି କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଓ ଅନ୍ୟ ଜିନିଷ ଉପରେ ନିଜ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ସେତିକି ନୁହେଁ ଯେତିକି ଦାବି କରାଯାଉଛି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ରୋଜଗାର ଗତ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ କମିଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମାମଲାରେ ବିହାର ପୋଲିସର ଗୋଟିଏ ଟିମ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଟିମ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ବିହାର ପୋଲିସ ଟିମ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର, ତାଙ୍କ ରୋଷେଇଆ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ, ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିସାରିଛି | ଏହି ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ପାଖାପାଖି ୪୦ ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିସାରିଛି | 

   Related Posts