Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହେବ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜୁପୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍ ବେଚାରା’, ପ୍ରଥମେ ଓଟିଟି ଫ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଦେଖି ଥିଲେ ଦର୍ଶକ

9/10/2020 at 4:58 PM

 ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୧୦: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରଥମେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଡିଜିଟାଲ ଫ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହାକୁ ଲୋକେ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ଥିଏଟର ଅର୍ଥାତ୍ ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହେବା ନେଇ ସରକାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ରୁ ଅନେକ ସିନେମା ଓ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଖୋଲିବ। ଏଣୁ ‘ଦିଲ ବେଚରା’ ସମେତ ‘ଇନ୍ଦୁ କି ଯବାନୀ’, ‘ଟେନେଟ୍’ ଆଦି ଫିଲ୍ମ ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ଡିଜନୀ ହଟଷ୍ଟାରରେ ଦିଲ ବେଚାରାକୁ ଅଦ୍ଭୂତପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିଥିବାରୁ ନିର୍ମାତା ଏହାକୁ ବଡ଼ ପରଦାରେ ରିଲିଜ କରିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଥିଲେ। ଥିଏଟର ଖୋଲିବା ପରେ ଏହାର ଚର୍ଚା ଅଧିକ ହୋଇଛି। କହିବାକୁ ଗଲେ ମାର୍ଚ ପରେ ଥିଏଟର ମାଲିକଙ୍କ ରୋଜଗାର ଏକପ୍ରକାର ଠପ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ଏବେ ଏ ସୁଯୋଗର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସେମାନେ ଚାହିଁ ବସିଛନ୍ତି।

ତେବେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ କେବେ ରିଲିଜ ହେବ ସେନେଇ କୌଣସି ତାରିଖ ଏ ଯାଏଁ ଠିକ୍ ହୋଇ ନାହିଁ। ମାତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କିୟାରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଇନ୍ଦୁ କି ଯବାନୀ’ ନଭେମ୍ବର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ରିଲିଜ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts