Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପୈତୃକ ଘର ବିହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ : ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଶୁଣି ଗାଁଲୋକ ସ୍ତବ୍ଧ

14/06/2020 at 3:13 PM

ପାଟଣା ୧୪/୦୬ : ବଲିଉଡର ଜଣେ ଆଗଧାଡ଼ିର କଳାକାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ରବିବାର ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ମୁମ୍ବାଇ ବାସଭବନରୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ସେ ବେକରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ତାଙ୍କ କାମବାଲୀ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ | ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି | ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ସାରା ଦେଶ ସ୍ତବ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି | ତେବେ ତାଙ୍କର ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ବିହାରରେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ପୈତୃକ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଘର ପୁର୍ଣିଆ ବଡହରା କୋଠି ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଲଡିହା ଅଞ୍ଚଳରେ | ଗାଁକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ସେ ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଗାଁରେ ଥିବା ସମୟରେ ସେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ମିଳାମିଶା କରିଥିଲେ | ଗାଁ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଦର ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବିହାର ଲୋକ ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି | ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସାରା ଦେଶରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି |

ବିହାରର ଏହି କଳାକାର ଟିଭି ସିରିଏଲ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତାରୁ ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିରିଏଲ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା | ସେହିଦିନ ଠାରୁ ସେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ | ତା’ପରେ ସେ ଆଉ କେବେ ପଛକୁ ବୁଲି ଦେଖିନାହାନ୍ତି | ଏହାପରେ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ ମଉକା ପାଇଥିଲେ | ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପଟେନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ଏମ.ଏସ.ଧୋନିରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଲୋକେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଆଗଧାଡ଼ିର କଳାକାର ଭାବେ ପରିଚିତ କରିଥିଲା | ଏହାଛଡା କାଇ-ପୋ-ଚେ, ସୁଦ୍ଧା ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସ, ପିକେ, ଛିଛୋରେ, କେଦାରନାଥ ଭଳି ଦମଦାର ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ପରେ ପରେ ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts