Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଖୋଲିବ କି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଗୁମର ! ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏହି ୯ ଜଣଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କଲା ପୋଲିସ

16/06/2020 at 8:20 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬।୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଛି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ବେକରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଯାଞ୍ଚରେ ଜୁଟିଛି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ ଆଜି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଛି।

ସଦ୍ୟତମ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟତର ୯ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଛି। ପୋଲିସ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବୟାନ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ ରେକର୍ଡ କରିଛି। ପିତା ଓ ବାକି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ରେକର୍ଡ କରିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ହେଲେ କାହା ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାୟର କରି ନାହାନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ରିଏଟିଭ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଓ ସାଙ୍ଗ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନୀଙ୍କ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ରେକର୍ଡ କରିଛି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହୋମ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କେୟାର ଟେକର ଦୀପେଶ ସାଓ୍ଵନ୍ତଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି। ମହେଶ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିଛି। ଏହି ସଦ୍ୟତମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ପଚରାଉଚୁରା ସଂଖ୍ୟା ଆହୁରି ବଢିପାରେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଯାହାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଂପର୍କ ଥିଲା ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିବ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ ଯେ, କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି, ସେମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ପୁଣି ଥରେ ପଚରାଉଚୁରା କରିପାରେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ପୋଲିସ ରେକର୍ଡ କରିପାରେ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖ ରବିବାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ବେକରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କର ବୟସ ମାତ୍ର ୩୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତ ଗତ ୬ ମାସ ହେବ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ରହୁଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଡିପ୍ରେସନ୍‌ର ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ। ହେଲେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଔଷଧ ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts