Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୨୨ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୫୬୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍, ୫ ଯାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଏହି କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବାପାଙ୍କ ସହ ଶେଷଥର ପାଇଁ କଥା ହୋଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ, କହିଥିଲେ…

15/06/2020 at 3:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୫୦୬  ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । ବିହାର ପାଟନାରୁ ବଲିଉଡ୍ ଜଗତରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।  ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସମେତ, ବଲିଉଡ୍ ଜଗତ ଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମହଲରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି ।  ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟଥିତ କରିଛି । ସୁଶାନ୍ତ ୪ଜଣ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଭାଇ ଥିଲେ । ମାଆ ଓ ଉଭଣୀଙ୍କ ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପରେ ପିତା ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି । ଏବେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ପିତା କେକେ ସିଂଙ୍କୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ କଣ କହିଥିଲେ ।

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁର ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘରେ କାମ କରୁଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦେବୀଙ୍କୁ କଲ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସ ସମୟରେ ପିତାଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହାସହ ସେ ପିତାଙ୍କୁ କିଛି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଘରୁ ନବାହାରିବା ପାଇଁ ସେ ପିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି କଥାବାର୍ତ୍ତାରୁ ପିତା କିମ୍ବା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅନୁମାନ କରିପାରି ନଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଏତେବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏବେ କେକେ ସିଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ଆବାକ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ସୋମବାର ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯିବ । କରୋନା ପାଇଁ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଅଧିକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ନାହିଁ ।

   Related Posts