Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଆଜି ହେବ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର : ଫରେନସିକ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ଅର୍ଗାନ

15/06/2020 at 8:16 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୬ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ରବିବାର, ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖ ଦିନ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଆଜି ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ହେବ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଜନ୍ମ ବିହାର ପାଟଣାରେ ହୋଇଥିଲା | ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ୪ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ବହୁତ ଖୁଶ ମିଜାଜ ଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜର ୫୦ ସ୍ବପ୍ନ ଏବଂ ଇଛାର ଏକ ତାଲିକା ଜାରି କରିଥିଲେ |

ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ଏହି କ୍ରମରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ୩ ଜଣ ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଛି | ସେମାନେ ହେଲେ ଜଣେ କ୍ରିଏଟିଭ ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର, ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରେ ରୋଷେଇ କରୁଥିବା ସେଫ | ସୁଶାନ୍ତ ଗତ ୬ ମାସ ହେଲା ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ | ଯେଉଁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ ସେହି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି |

ମୁମ୍ବାଇ କୂପର ହସ୍ପିଟାଲରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତଦେହ ରବିବାର ୪ଟା ସମୟରେ ନିଆଯାଇଥିଲା | ରାତିରେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା | ରିପୋର୍ଟ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ଅଧିକ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଭାଇଟାଲ ଅର୍ଗାନ ଜେଜେ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଯାଇଛି | ଯାହାଫଳରେ ଶରୀରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଡ୍ରଗ୍ସ କିମ୍ବା ବିଷର ପତା ଲଗାଯାଇପାରିବ |

   Related Posts