Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଆଉ ୫ ମାସ ପରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ ସୁଶାନ୍ତ, କିନ୍ତୁ…

14/06/2020 at 9:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୪|୦୬ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ନିଧନରେ ସାରା ବଲିଉଡରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଚି । ଯେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍ ଭାବେ ଗଣାଯାଉଥିଲା ସେ ନିଜ ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିବାହ ହେବା ନେଇ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିବା ଖବର ଆସିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦାଦା  ପୁଅ ଭାଇ ପନ୍ନା ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିନେତାଜଣଙ୍କ ଅତିଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥାନ୍ତେ । ଘରେ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ବିହାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଅନେକ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେବା ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଥିଲେ । ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ଥିଲା ।

ତେବେ ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ, କୌଣସୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନା ମଡେଲ ନା ଆଉ କେହି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବିବାହ ନଭେମ୍ବରରେ ହେବା ନେଇ ଅଧିକ ସମ୍ବାବନା ଥିଲା ।  କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରୁ ବିହାର ଯାଏଁ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ସମସ୍ତେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି ।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ସୁଶାନ୍ତ ୫ ମାସ ହେଲା ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ । କେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିୱେ ତାହା ଜଣାପଡି ନାହିଁ । ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts