Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୀନରେ ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ବ୍ୟାପିଲା କରୋନାର ଡେଲ୍‌ଟା ଭାରିଏଣ୍ଟ, ବେଜିଂ ସହ ୧୫ ସହରରେ ଆତଙ୍କ, ଉଡାଣ ବାତିଲ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୭୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଲଦାଖରେ ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା କେବେ ସମାପ୍ତ ହେବ ? ଡ୍ରାଗନ ସହ ୧୨ତମ ବୈଠକ ଆସନ୍ତାକାଲି
  • ||
  • ବାଂଶପାଳ : ଗାଁରେ ପଶି ଘର ଭାଙ୍ଗିଲା ଦନ୍ତା, କାନ୍ଥ ପଡି ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଅଲୋଡା ହେଲା ନବଜାତ ଶିଶୁପୁତ୍ର, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ରାସ୍ତା କଡକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ୨ ଚାଳକ : ମେଡିକାଲରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଟକ : ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ସହ ୧୦ହଜାର ଜରିମନା : ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦେବେ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSSC ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପିଏସ୍ : ଜବତ ହେଲାଣି ନଗଦ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ଫ୍ଲାଟ୍ ଆଉ ପ୍ଲଟ୍
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବନ୍ଧରେ ଅଘଟଣ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ୬ ଓଡିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବଦଳିଲା ନିୟମ : ୬୩,୩୦୩ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ପାଇବେ ପଦୋନ୍ନତି, ରେସିଡେନ୍ସି ପିରିୟଡ୍ କମାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଘରେ କଣ କଣ ହୋଇଥିଲା ? ରୋଷେୟା ଖୋଲିଲେ ଗୁମର

1/08/2020 at 9:21 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୧|୦୮: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିବା ରୋଷେୟା ନୀରଜ ସିଂ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଯେଉଁଦିନ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ସେଦିନ କଣ ଘଟିଥିଲା ତାହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ନୀରଜ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦିନ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସେ ପ୍ରଥମେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଫ୍ୟାନରୁ ମୃତଦେହକୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ ।

ନୀରଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କବାଟ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ଭିତରୁ କେହି ଉତ୍ତର ଦେଉନଥିଲେ । ଏପରିକି ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରିସିଭ୍ କରିନଥିଲେ ।ଏହାପରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉଭଣୀଙ୍କୁ କଲ୍ କରିଥିଲେ । ପରେ ସେ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କବାଟ ଖୋଲିନଥିଲା । ଫଳରେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।ସିଧାର୍ଥନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ଓ ଚକିତ ହୋଇ ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ନୀରଜ ମୃତଦେହକୁ ଫ୍ୟାନରୁ ତଳକୁ ଆଣିଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଉଭଣୀ ମଧ୍ୟ ଆସିଯାଇଥିଲେ ।

ନୀରଜ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ତଳକୁ ଆଣିବା ପରେ ସେ ରଶିକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଛାତିକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଦାବି ଥିଲେ । ତେବେ ରିୟାଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସାର୍ ଓ ରିୟା ମ୍ୟାଡାମ ଖୁସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୟୁରୋପ ଗସ୍ତରେ ସେମାନେ ଠିକ୍ ନଥିଲେ ।

ତେବେ ରିୟା ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ନୀରଜଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ କାରଣ ସେ ଅଳିଆ ବୁହା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ବିନା ମାସ୍କରେ କଥା ହେଉଥିଲେ . କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ସେହି ଦିନ ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ଉଭଣୀ ଆସିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ଫ୍ଲାଟକୁ ଆସିବା ପରେ ରିୟାଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ରହୁଥିଲେ । ରିୟା ଘରୁ ଚାଲିଗଲେ ସୁଶାନ୍ତ ଖାଇବା ଛାଡି ଦେଉଥିଲେ ।

ନୀରଜ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜୁନ ୧୩ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଡିନର୍ କରିନଥିଲେ । କେବଳ ମ୍ୟାଙ୍ଗୋ ଜୁସ୍ ପିଇଥିଲେ । ଜୁନ ୧୪ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଗୁମସୁମ୍ ଥିଲେ । ବେଶୀ ଖୁସି କିମ୍ବା ଦୁଖି ନଥିଲେ । ସେହିଦିନ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ ଚାପରେ ଥିବା ଲାଗୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଚାପରେ ଥିଲେ ତାହା ନୀରଜ ଜାଣିନଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts