Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣାରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସାଇବର ସେଲ କହିଲେ ଏହା କୋର୍ଟଙ୍କ ଆଦେଶ ବିରୋଧୀ

15/06/2020 at 8:35 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୬ : ବଲିଉଡର ନାମୀ କଳାକାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁର ଜୁନ ୧୪ ରବିବାର ଦିନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହାୟକ ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ | ସେ ତୁରନ୍ତ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପଠାଇଥିଲା ଏବଂ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ମୃତଦେହ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ଫଳରେ ଫିଲ୍ମ ତାରକା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପତ୍ତି କରିଛନ୍ତି |

ଇତି ମଧ୍ୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସାଇବର ସେଲ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛି ଯେ, ‘ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରାଯାଉଛି | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତାଜନକ ବିଷୟ | ଏହିଭଳି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିବା ଆଇନଗତ ଗାଇଡଲାଇନ ଓ କୋର୍ଟଙ୍କ ଆଦେଶ ବିରୋଧୀ | ଏହିଭଳି କଲେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥାଏ |’

   Related Posts