Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିନା ଛୁଞ୍ଚିରେ ଟିକା ନେବେ ଶିଶୁ, ଦୁଇଟି ଡୋଜ୍ ନେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ପ୍ରାତଃ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ହାତୀ ହାବୁଡରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଲଟିଲା ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରସଙ୍ଗ ! ବିଜେପି ଛାପିଲା ପୋଷ୍ଟର, ଫଟୋ ସହ ଲେଖିଲା- ନା ଭୁଲିଛୁ… ନା ଭୁଲିବାକୁ ଦେବୁ..

5/09/2020 at 8:55 PM

ପାଟନା ୦୫।୦୯: ବିହାରରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରାଜନୈତିକ ପାର୍ଟି ନିଜ ନିଜର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବିଜେପି ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କେସ୍‌କୁ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରସଙ୍ଗ କରିବାକୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ବିଜେପିର କଳା ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରକୋଷ୍ଠର ବିହାର ସଂଯୋଜକ ବରୁଣ କୁମାର ସିଂହ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ନା ଭୁଲିଛୁ ନା ଭୁଲିବାକୁ ଦେବୁ। ଫଟୋ ଉପରେ ଜଷ୍ଟିସ ଫର ସୁଶାନ୍ତ ଲେଖା ହୋଇଛି।

ଅପରପକ୍ଷେ ବିହାରରେ ବିଜେପି ୩୦ ହଜାର ଷ୍ଟିକର ଓ ୩୦ ହଜାର ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଛି, ଯାହା ସବୁ ବଣ୍ଟାଯିବ। ବରୁଣ କୁମାର ସିଂହଙ୍କ କହିବା କଥା  ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ସେ ଗତ ଜୁନ ୧୬ରୁ ଅଭିଯାନ ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଜୁନ ୧୪ ଘଟଣା ପରଠୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କରଣୀ ସେନା ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟିକର ଏବଂ ମାସ୍କ ତିଆରି କରି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟ ବିତରଣ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବରୁଣ ସିଂହ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଦିବଙ୍ଗତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ହସୁଥିବା ଫଟୋ ରହିଛି। ଫଟୋ ଉପରେ ଜଷ୍ଟିସ ଫର ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ତଳେ ନା ଭୁଲିଛୁ, ନା ଭୁଲିବାକୁ ଦେବୁ ଲେଖା ହୋଇଛି। ଏହି ଫଟୋରେ  ବିଜେପିର ନିର୍ବାଚନୀ ଚିହ୍ନ ପଦ୍ମ ରହିଛି। ଏହାରି ତଳେ ଲେଖା ହୋଇଛି କଳା ଏବଂ ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରକୋଷ୍ଠ, ବିଜେପି, ବିହାର ରାଜ୍ୟ।

   Related Posts