Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନେଇ ସୁଶାନ୍ତ କହିଥିଲେ ଜୀବନ ଓ ମୃତ୍ୟୁର ଏମିତି କଥା, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ଇମୋସନାଲ୍

9/07/2020 at 11:36 AM

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୯|୦୭: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସସ୍ପେନସ୍ ଲାଗି ରହିଛି । ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ କହୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ମାନିବାକୁ ନାରାଜ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସେମାନେ ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି । ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ଦୂରତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେ କଥା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଗଭୀର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ଭାବେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସାୟାରୀ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଉଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଭଲ ପାଇବାରେ ବଞ୍ଚିବା ଓ ମରିବା ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ନାହିଁ । ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ସେ ମଧ୍ୟ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଓ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁଦିନ ନୂଆ ବାହାନ କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ହେଲେ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡେ । ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ବିନା ରହିପାରିବି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏଥିରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତ ଓ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉଭୟ ମାନବ-ଅର୍ଚ୍ଚନା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା ।

   Related Posts