Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଅକ୍ଟୋବର ୧୭ରେ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଦୀପାବଳୀରେ ଚମ୍‌କିବ ଏହି ୬ ରାଶିମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ…

17/10/2021 at 8:11 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭।୧୦ : ଅକ୍ଟୋବର ୧୭ ରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ନଅ ଗ୍ରହର ରାଜା ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ସୂର୍ଯ୍ୟ କିଛି ସମୟରେ  ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି। ଏଥର ସୂର୍ଯ୍ୟ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ୧୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ରାଶିରେ ରହିବେ । କେତେକ ରାଶିଫଳ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରବେଶରୁ ଲାଭ ମିଳିବ । ଏକାସାଙ୍ଗରେ, ଏହି ସମୟରେ କିଛି ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କଠିନ ହେବ । ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଭଲ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି – ମିଥୁନ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଦେଶ ଯାଇ ପଢିବା ପାଇଁ ଯୋଗ ରହିଛି। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ। ଏହା ସହ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଦୂର ସ୍ଥାନ ତଥା ହିଲ୍‌ ଷ୍ଟେସନକୁ ବୁଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି-  ସିଂ ରାଶିରେ ଜାରି ରହିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ ନାହିଁ। ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଏହା ସହ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ତୁଳା ରାଶି- ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବ। ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଏହା ସହ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗରେ ବିଦେଶରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ। ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ  ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଧନୁ ରାଶି ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ନିଯୁକ୍ତ ସ୍ତରରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ ।

ମକର ରାଶି –ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ । ପିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ କରିବା ନେଇ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ସହ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ନେଇ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ ।

ମୀନ ରାଶି- ଏହି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ସମ୍ପର୍କ ଆସିପାରେ। ଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ। ଚାକିରିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ।

   Related Posts