Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାନପୁର : ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲା ପ୍ରେମିକ, କୁରାଢୀରେ ହାଣି ଉଭୟଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ କଂସେଇ ବାପା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରି : ଭଣଜା ହାତ ରନ୍ଧା ଚିକେନ୍ ତରକାରୀ ପସନ୍ଦ ଆସିଲାନି ମାମୁଁକୁ, ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା ଭଣଜା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବିବାହ ଆୟୋଜନ କଲେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ହେବ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ, ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଲେ ମିଳିବନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମାଲାୟାଲମ୍‌ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ପିସି ଜର୍ଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ପୋଲିସ ଚାକିରୀରୁ ଅବସର ନେବାପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : କେଇ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଗପଛ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ ମା’-ଝିଅ : କରୋନା ଭୟରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ସାହି-ପଡିଶା, ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ହେଲା ଶବ ସତ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଚିଠି, ଓଡିଶାରେ ଅତିରିକ୍ତ ୧୯ଟି ପିଏସଏ ମେଡିକାଲ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ
  • ||
  • ଶାହାଜାହାନପୁର : ମାତ୍ର ୧୭ ମିନିଟ୍‌ରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେଲା ବିବାହ, ଯୌତୁକରେ ବର ନେଲେ କେବଳ ଏହି ଜିନିଷ
  • ||
  • ଜେଲରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଓ୍ୱାର, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ କଲେ କଏଦୀ, ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ରାସ୍ତା ପାର ହେବାବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ବାଇକ୍, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଟାଟା ଏସିଇକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ, ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର
  • ||

ଦାମ ବାଣରେ ଘାଇଲା ସୂର୍ଯ୍ୟ : କହିଲେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ତଥ୍ୟ ଦେଲେ ତଦନ୍ତ ହେବ

8/09/2018 at 4:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୮/୯ : ଦାମଙ୍କ ସମବାୟ ଦୁର୍ନୀତି ବାଣରେ ଛାନିଆ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ସମବାୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର | ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ୭୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିଲା | ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ହେଲେ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ କୁଆଡେ ଗଲା ବୋଲି ଦମଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଯାଇ ହଡ଼ବଡେ଼ଇ ଯାଇଛନ୍ତି ସମବାୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର | ପୂର୍ବରୁ ଦାମଙ୍କ ପ୍ରତି କଥାରେ ଠୋ, ଠା ଜବାବ ଦେଉଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ନରମ ଗଳାରେ କହିଛନ୍ତି ଦାମ ବାବୁ ସଠିକ ତଥ୍ୟ ଦେଲେ ତଦନ୍ତ ହେବ | ରାଜ୍ୟରେ ୨୭୦୦ ସମବାୟ ସଂସ୍ଥା ରହିଛି | ତେଣୁ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଭାବେ ଦୁର୍ନୀତି କେଉଁଠି ହେଉଛି ଦାମ ବାବୁ କହିବା ଦରକାର | ତା’ ଛଡା ତାଙ୍କ ଜାଣିବାରେ ଏମିତି କିଛି ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସିନାହିଁ ବୋଲି ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦାମ ଦୁର୍ନୀତି ସମ୍ପର୍କରେ କଥା ଉଠାଇବା ପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ବାସଭବନ ପହଂଚିଥିଲେ | ଦାମ ବାବୁଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ-” ଦାମ ବାବୁ ଆମକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?” ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱର ଅତ୍ୟନ୍ତ ନରମ ଥିଲା | ତା’ଛଡା ଦାମ ବାବୁ ପଚାରିଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ସେ ସିଧାସଳଖ ଦେଇନଥିଲେ | କେବଳ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଇ ଚିରାଚରିତ କଥା କହିଥିଲେ | ଦାମ ଓ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ |

   Related Posts