Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଭାରତର ଆଉ ଏକ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ : PoK ରେ ୧୦୦୦ କିଲୋ ବୋମା ପକାଇ ଜୈସ-ଏ-ମହମ୍ମଦ ଅଡ୍ଡା ଧ୍ବଂସ କଲା ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା

26/02/2019 at 8:39 AM

କାଶ୍ମୀର ୨୬/୨ : ପୁଲୱାମା ହମଲାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇଛି ଭାରତ | ପୁଲୱାମା ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ପରେ ଦେଶବାସୀ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ | ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏହି ଆତଙ୍କୀ ହମଲାର କଡା ଜବାବ ଦେବା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଦାବି କରିଥିଲେ | ଭାରତୀୟ ସେନା ପାକିସ୍ତାନର ଆତଙ୍କୀ ସଂଗଠନ ଜୈସ-ଏ-ମହମ୍ମଦର ଅଡ୍ଡାକୁ ଧ୍ବଂସ କରିଛି | ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନାର ଆକ୍ରମଣରେ ଅନେକ ଆତଙ୍କୀ ଶିବିର ଧ୍ବଂସ ହୋଇଛି |


ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ଆଜି ଭୋର ସାଢେ ୩ଟା ବେଳେ ହମଲା କରିଥିଲା | ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନାର ମୀରାଜ-୨୦୦୦ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖାର ଗୁଲାମ କାଶ୍ମୀରର ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଅଡ୍ଡାକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ଧ୍ବଂସ କରିଦେଇଛି | ବାୟୁ ସେନା ଅନୁଯାୟୀ, କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଅଡ୍ଡା ଉପରେ ୧୦୦୦ କିଲୋ ବୋମା ପକାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ୧୨ ମୀରାଜ ୨୦୦୦ ଜେଟ ଭାଗ ନେଇଥିଲା |


ଅପରପକ୍ଷରେ ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନା ଉପରେ ଏୟାର ସ୍ପେସ ନିୟମ ଉଲଂଘନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି | ଭାରତୀୟ ବିମାନ ମୁଜାଫରବାଦ ଅଂଚଳରେ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ପଶି ଧ୍ବଂସ କରିଛି କରିଛି ବୋଲି ପାକିସ୍ତାନ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି | ଭାରତୀୟ ବିମାନ ଵାଲାକୋଟି ଉପରେ ବୋମା ମାଡ କରିଛି | ପାକିସ୍ତାନର କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ଏବେ ଯାଏଁ ମିଳିନାହିଁ |

   Related Posts