Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

କ୍ରିକେଟର ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହଁନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ ଆକ୍ଟର୍! ନିଜର ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ସଜେଷ୍ଟ୍ କଲେ ଏହି ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ନାମ

26/06/2021 at 7:21 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୬: ନିକଟରେ କ୍ରିକେଟର ସୁରେଶ ରାଇନା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲାଇଭ୍ ସେସନ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ଲାଇଭ୍ ସେସନରେ ରାଇନା ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଯଦି ତାଙ୍କର ବାୟୋପିକ୍ ତିଆରି ହୁଏ ତେବେ ଦକ୍ଷିଣର ଦୁଇ ସୁପରଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସୁରେଶ ରାଇନା ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସୁରେଶ ରାଇନା ଏଥିପାଇଁ ଏହା ଚାହାଁନ୍ତି କାରଣ ଯଦି ସାଉଥ ଅଭିନେତାମାନେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଚେନ୍ନାଇ ସହିତ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଗଭୀର ସଂଯୋଗକୁ ବୁଝିପାରିବେ ।

In Pics - From Cheteshwar Pujara to Harishankar Reddy, CSK Players to Watch  Out for in IPL 2021

ଚେନ୍ନାଇ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ହୃଦୟର ନିକଟତର କାରଣ ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ) ଟିମ ପାଇଁ ଖେଳିଆସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଟିମ୍ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିନାୟକ, ଯିଏ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ । ନିକଟରେ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏହି ପୁସ୍ତକର ଆଖ୍ୟା ହେଉଛି- Believe : What Life and Cricket Taught Me. ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ରାଇନା, ଜୀବନ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଆଜିକାଲି ସେ ତାଙ୍କ ପୁସ୍ତକକୁ ପ୍ରମୋଟ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଲାଇଭ ସେସନର ଅଂଶ ହେଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ସମୀକ୍ଷକ ଭାବନା ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣନଙ୍କ ସହ ଏକ ଲାଇଭ ସେସନରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ନାମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସୁରେଶ ରାଇନା ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ ଷ୍ଟାର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି କହିଥିଲେ- ମୁଁ ବାସ୍ତବରେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହୁଁଛି ଯିଏ ସେହି ଭାବନାକୁ ଆଗକୁ ନେଇପାରିବେ, କାରଣ ଦେଶ କିମ୍ବା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳିବା ସହଜ ନୁହେଁ।

Eagerly Waiting To Come To Our Den' - Suresh Raina 'Super Excited' For His  Return In IPL 2021

କ୍ରିକେଟର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ସାଉଥରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଚାହୁଁଛି, ଯିଏ ପ୍ରକୃତରେ ଏହା କରିପାରିବେ । ଏହାର କାରଣ ସେମାନେ ବୁଝିପାରିବେ ଯେ ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମୋ ପାଇଁ କେତେ ମୂଲ୍ୟବାନ । ମୋ ମନରେ ଦୁଇଟି କିମ୍ବା ତିନୋଟି ନାମ ଅଛି । ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ସୁରିଆ ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତୁ । ମୁଁ ଜାଣେ ସେ ଏହା କରିପାରିବେ ଏବଂ ଦୁଲକର ସଲମାନଙ୍କ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ।

ସୁରେଶ ରାଇନା ସାଉଥର ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ନାମ  ନେବାପରେ ବଲିଉଡ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କର ନିଦ ହଜିଯାଇଛି। ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ ସୁରେଶ ରାଇନା କାହିଁକି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ ରଖିଲେ ନାହିଁ? ସୁରେଶ ରାଇନା କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ? ଯାହା ସେ କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବାୟୋପିକରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ।

   Related Posts