Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

UAEରୁ ଫେରିଲେ ସୁରେଶ ରାଇନା, ଚଳିତ ବର୍ଷ IPL ସିଜିନ୍‌ ଖେଳିବେ ନାହିଁ ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି

29/08/2020 at 12:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ  ୨୯।୦୮: କରୋନା ଭାଇରସ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ (IPL)୨୦୨୦ । ଆଉ କିଛିଟା ଦିନ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ IPL 2020ର ୧୨ତମ ସଂସ୍କରଣ ।  କିନ୍ତୁ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଟିମ୍‌ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସ(CSK) କୁ ଲାଗିଛି ଜୋରଦାର୍‌ ଝଟ୍‌କା । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସର ଧୁଆଁଧାର ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍‌ସମ୍ୟାନ୍‌ ଭାରତକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାଦ୍ୱାରା ଟିମ୍‌କୁ ଏକ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଲାଗିଛି ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସର ଧୁଆଁଧାର ବ୍ୟାଟ୍‌ସମ୍ୟାନ୍‌ ସୁରେଶ ରାଇନା ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଭାରତ ଫେରିଆସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କିନ୍ତୁ ରାଇନା ଭାରତ ଫେରିବାର କାରଣ କଣ ରହିଛି, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରୁ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ୍‌ର  ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ବ ହେବାକୁ ଯାଉଛି  । ଏଥିପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରାଦାର ଚାଲିଛି ।

ସମସ୍ତ ଟିମ୍‌ର ସଦସ୍ୟମାନେ  ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଲେଣି । କିଛି ଦିନ ତଳେ CSK ଟିମ୍‌ର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ୟୁଏଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେମାନଙ୍କର କୋଭିଡ଼ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଟେଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସାମ୍ପୁଲ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍‌ ଆସିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ କି CSKର ଟିମ୍‌ର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ୍‌ରୁ ରୈନା ବାଦ୍‌ ପଡିବା CSK ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଝଟ୍‌କା । କ୍ରିକେଟ ଭାଷ୍ୟାକାର ହର୍ଷ ଭୋଗଲେଙ୍କ ମତରେ , ଚଳିତ ସିଜିନ୍‌ ପାଇଁ CSK ଟିମ୍‌ରୁ ରାଇନା ବାଦ୍‌ ପଡିବା ଏକ ଦୁଃଖ ଖବର । ଚଳିତ ସିଜିନରେ ସେ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଫେରିବା ନେଇ ଅନେକ ଆଶା ରଖିଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ସେ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକି ଟିମ୍‌ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟ୍‌କା ।  

ସୁରେଶ ରାଇନା, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ସମେତ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସର ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ ୨୧ ଅଗଷ୍ଟରେ ୟୁଏଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ । ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସର ସଦସ୍ୟ ୧୫ରୁ ୨୦ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେନ୍ନାଇ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ସେପଟେ ବରିଷ୍ଠ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ପାଇଁ ବିଳମ୍ବରେ ୟୁଏଇ ଗସ୍ତ କରିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ରୈନା ଓ ଧୋନି ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ରୁ ଅବସର ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଆଇପିଏଲ୍‌ର ୧୩ତମ ସିଜିନ୍‌ କରୋନା ମହାମାରୀ ଲାଗି ୟୁଏଇରେ କରିବା ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୩ରୁ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ୧୩ତମ ସିଜିନ୍‌ ଜାରି ରହିବ ।

   Related Posts