Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପିଟିଲା ଅଟୋ, ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ : ଆଜି ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ, ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବେ ୩୪୨ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏଥର କମ୍ ବର୍ଷା, ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଅଧିକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ କାର୍‌ ଜବତ, ୨ଗିରଫ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌, ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ
  • ||

ରାଇନା କ’ଣ ସତରେ ଫେରିବେ ? ଦୁବାଇରୁ ଫେରିବା ପରେ ବଢିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା, ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରୁ ଆଉଟ୍ କରିଦେଲେ ସିଏସକେ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍

3/09/2020 at 5:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୩|୦୯ :  ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ସୁରେଶ ରାଇନା ଆଇପିଏଲ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱଦେଶ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଘନେଇବାରେ ଲାଗିଛି । ସିଏସକେର ମାଲିକ ଏନ ଶ୍ରୀନିବାସନଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସ୍ ଓ ରାଇନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ନଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ଏବେ ରାଇନାଙ୍କୁ ସିଏସକେର ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି ।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ, ସିଏସକେ ବୋଲର ଦୀପକ ଚହର ଓ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଋତୁରାଜ ଗାୟକଓ୍ୱାଡ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ରାଇନା ଅଗଷ୍ଟ ୩୦ରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଆଇପିଲ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ହୋଟେଲରେ ନିଜ କୋଠରୀକୁ ନେଇ ସେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ । ଏବେ ସୂଚନା ମିଳୁଛି ଯେ, ରାଇନା ଯେଉଁଦିନ ଭାରତ ଫେରିଲେ ତାପର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଟିମ୍‌ର ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି । ଏବେ ସେ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ, ସିଇଓ ଓ କୋଚଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ।

ଏବେସୁଦ୍ଧା ସିଏସକେ ରାଇନାଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ଭାବେ କୌଣସି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଡାକିନାହିଁ । ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଓ କୋଚ୍ ଫ୍ଲେମିଂ ଦଳକୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଡାକିନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

   Related Posts