Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

‘ରାଇନାଙ୍କ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ୟାରିଅର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି, ଦଳରେ ଆଉ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ’, ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଏହି ମହାନ ବୋଲର

28/07/2020 at 3:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୭: ବିଶ୍ୱର ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଫିଲ୍ଡର୍ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ସୁରେଶ ରାଇନା ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ବାହାରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଦଳକୁ ଫେରିବା ନେଇ ଆଶା ଏଯାଏଁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଦଳକୁ ଫେରିବା ନେଇ ନିୟମିତ ଭାବେ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ମହାନ ବୋଲର ବ୍ରାଡ୍ ହଗ୍‌ଙ୍କୁ ରାଇନା ଆଉ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିପାରିବେ ବୋଲି ଲାଗୁନାହିଁ । ରାଇନାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିବା  ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ହଗ୍ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ରାଇନାଙ୍କର ଆଉ କୌଣସି ଭୂମିକା ନାହିଁ । ସେ ୪ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି କ୍ରମରେ ଶ୍ରେୟାସ ଆୟାର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। ରାଇନା ନିମ୍ନକ୍ରମରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଏପରି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଯିଏ ୩ ଓ ୪ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏପରି ଭାବେ ତାଙ୍କର ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଏକପ୍ରକାର ଅସମ୍ଭବ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ଦଲରୁ ବାଦ୍ ପଡନ୍ତି ତେବେ ରାଇନାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଏପରି ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ କେଏଲ ରାହୁଲ ଓପନିଂ କରିବେ । ରାଇନା ଟି୨୦ରେ ଖେଳିପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ରାଇନା ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ଦଳ ପାଇଁ ଶେଷ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ଖେଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାଦ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ରାଇନା କେବଳ ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts