Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ, ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ: ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ : ଟସ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ପ୍ରଥମେ କରିବ ବ୍ୟାଟିଂ
  • ||
  • ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନ୍ଦୁସାଗରରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ୍, ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ବିଏମସି
  • ||

‘ରାଇନାଙ୍କ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ୟାରିଅର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି, ଦଳରେ ଆଉ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ’, ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଏହି ମହାନ ବୋଲର

28/07/2020 at 3:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୭: ବିଶ୍ୱର ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଫିଲ୍ଡର୍ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ସୁରେଶ ରାଇନା ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ବାହାରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଦଳକୁ ଫେରିବା ନେଇ ଆଶା ଏଯାଏଁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଦଳକୁ ଫେରିବା ନେଇ ନିୟମିତ ଭାବେ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ମହାନ ବୋଲର ବ୍ରାଡ୍ ହଗ୍‌ଙ୍କୁ ରାଇନା ଆଉ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିପାରିବେ ବୋଲି ଲାଗୁନାହିଁ । ରାଇନାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିବା  ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ହଗ୍ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ରାଇନାଙ୍କର ଆଉ କୌଣସି ଭୂମିକା ନାହିଁ । ସେ ୪ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି କ୍ରମରେ ଶ୍ରେୟାସ ଆୟାର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। ରାଇନା ନିମ୍ନକ୍ରମରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଏପରି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଯିଏ ୩ ଓ ୪ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏପରି ଭାବେ ତାଙ୍କର ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଏକପ୍ରକାର ଅସମ୍ଭବ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ଦଲରୁ ବାଦ୍ ପଡନ୍ତି ତେବେ ରାଇନାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଏପରି ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ କେଏଲ ରାହୁଲ ଓପନିଂ କରିବେ । ରାଇନା ଟି୨୦ରେ ଖେଳିପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ରାଇନା ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ଦଳ ପାଇଁ ଶେଷ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ଖେଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାଦ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ରାଇନା କେବଳ ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts