Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଜିଆ ଖାନ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ସିବିଆଇକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର ହେବାକୁ ନେଇ ଇମୋସନାଲ୍ ହେଲେ ସରୋଜ, କହିଲେ- ‘ଗତ ୮ ବର୍ଷରେ ବହୁତ କିଛି ସହିଛି’

2/08/2021 at 2:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୮ : ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ସୋରାଜ ପାଞ୍ଚୋଲି ପୁଣି ଥରେ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଘେରି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିଆ ଖାନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ନିକଟରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ମାମଲା ସିବିଆଇକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଏଥି ସହିତ, ସିବିଆଇକୁ ମାମଲା ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ସୋରାଜ ପାଞ୍ଚୋଲି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛନ୍ତି କାରଣ ଶୀଘ୍ର ସତ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଏହା ସହିତ ସୁରଜ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଏହି ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍।

PunjabKesari

ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସୋରାଜ କହିଛନ୍ତି, ଯଦି ମୁଁ ଏହି ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୁଏ, ତେବେ ମୋତେ ଦଣ୍ଡ ଦିଅଯିବ, ଏବଂ ଯଦି ମୁଁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ତେବେ ମୋତେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗରୁ ମୁକ୍ତ କରାଯିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ମାମଲା ସିବିଆଇକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାହା ହୋଇ ନଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ବିଳମ୍ବ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଆରାମ ମିଳିଛି ।

PunjabKesari

ସୋରାଜ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତ ୮ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ, ଏହି ମାମଲା ଯୋଗୁଁ ମୋର ଇମେଜ୍ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ଖରାପ ସମୟରେ, ମୋ ପରିବାର ମୋତେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି । ମୁଁ ନିଜେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷକୁ ଭୁଲି ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏଥି ସହିତ, ମୋର ଏବଂ ମୋ ପରିବାରର ଏହି ଆଶା ଅଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିବିଆଇ କୋର୍ଟ ଅନ୍ତତଃ ଏହି ମାମଲାକୁ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ କରିବ ।

   Related Posts