Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ନା ଦୁର୍ବଳ ମାନସିକତା ! ମୃତ ମା’ଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ଘରେ ୧୮ ଦିନ ବନ୍ଦ ଥିଲା ପୁଅ

25/12/2018 at 6:00 PM

କୋଲକାତା ୨୫/୧୨ : କୋଲକାତାର ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମା’ ଶବ ସଂଗେ ଗୋଟିଏ ଘରେ ୧୮ ଦିନ କାଳ ରହିଥିଲା | କାରଣ ୨୧ ଦିନ ପରେ ସେ ମା’ର ଶବ ଘର ଭିର୍ତ୍ତିରେ ହିଁ ପୋତିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା | କିନ୍ତୁ ତାର ସବୁ ଇଚ୍ଛା ଇଚ୍ଛାରେ ହିଁ ରହିଗଲା | ଯୁବକର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆସିଯିବାରୁ ସେ ଧରା ପଡିଯାଇଥିଲା | ଘଟଣା ପଛରେ ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ନା ଦୁର୍ବଳ ମାନସିକତା ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ |


ଘଟଣା କୋଲକାତାର ସ୍ଲଟ ଲେକ ଅଂଚଳର | ୩୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମୈତ୍ର ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ସେଠାରେ ୭୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା’ଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ | ମୃତ ମା’ଙ୍କ ନାଁ ଥିଲା କୃଷ୍ଣା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ | କୃଷ୍ଣା ଜଣେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଥିଲେ | ସୋମବାର ଦିନ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଜଣେ ଫୋନ କରି ଖବର ଦେଇଥିଲେ କୃଷ୍ଣା ଦେବୀଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ନକରି ଘରେ ସାଇତି ରଖିଛନ୍ତି | ମୃତ୍ୟୁର ୨୧ ଦିନ ପୁର୍ଣ ହେବାପରେ ସେ ମା’ର ଶବକୁ ପୋତିଦେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି | ସୂଚନା ପାଇଁ ବିଧାନନଗର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଯିଏ ଫୋନ କରି ପୋଲିସକୁ ଏ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରିଥିଲେ ସେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ସୂଚନା ମୁତାବକ ପୋଲିସ ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲା | ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ଏକ କୋଠରୀ ଥିବା ଆଲମିରା ଖୋଲି ଦେଖିଥିଲା | ଆଲମିରାରେ ପୋଲିସ ଯାହା ଦେଖିଲା, ତାର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା | ଆଲମିରା ଭିତରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ପଚିଯାଇଥିବା ଶବ ମିଳିଥିଲା | ଶବରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିଲା |


ପୋଲିସ କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ପୁଅକୁ ହେପାଜତକୁ ନେବାସହ ମହିଳାଙ୍କ ପଞ୍ଚନାମାର ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ ଶବକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ମୈତ୍ର ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ଯେ, ସେ ମା’ଙ୍କ ଶବକୁ ୨୧ ଦିନ ପରେ ପୋତିଥାନ୍ତା | ଏଭଳି କରିବା ଦ୍ୱାରା ତାର ଶୁଭ ହୋଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତାରେ କବର ଖୋଳି ମା’ଙ୍କୁ ସମାଧି ଦେଇଥାନ୍ତେ ମୈତ୍ର ବୋଲି ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଘଟିଥିଲା ଓଲଟା | ସମ୍ପର୍କୀୟ ମୈତ୍ରକୁ ସହାୟତା ନକରି ପୋଲିସକୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣେଇଥିଲେ |


ପୋଲିସ ମୈତ୍ରକୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ମୈତ୍ର ପୋଲିସକୁ ଅଜବ ଅଜବ କଥା କହୁଛନ୍ତି | ତେବେ ମୈତ୍ରଙ୍କ ମା’ କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କିଭଳି ହୋଇଥିଲା ତାହା ଏବେ ଯାଏଁ ପୋଲିସ ଜାଣିପାରିନାହିଁ | ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି | ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଯଦି ମୈତ୍ର ନିର୍ଦୋଷ ଥିବ ତାହେଲେ କୌଣସି ମନଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ ଆଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ଗତ ୩ ବର୍ଷ ହେଲା କୋଲକାତାରେ ଏଭଳି ୩ଥର ଘଟି ସାରିଲାଣି |

   Related Posts