Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

‘ୟେ କାଲି-କାଲି ଆଙ୍ଖେ’ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଶିଳ୍ପା, ୨୮ ବର୍ଷ ପରେ କହିଲେ ନିଜର ଦୁଖ

17/06/2021 at 1:47 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ପୁରୁଣା ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର କଥା କହିଛନ୍ତି । ଶାହରୁଖ ଖାନ, କାଜଲ ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିଗର’ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସେ ନିଜର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ହିଟ୍ ଗୀତ ‘ୟେ କାଲି-କାଲି ଆଙ୍ଖେ’ର ଅଂଶ ନ ହୋଇଥିବାରୁ ଶିଳ୍ପା ଈର୍ଷା କରିଥିଲେ। ଟିଭିର ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଅଲିଟି ଶୋ ‘ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଚାପ୍ଟର୍ ୪’ ମଞ୍ଚରେ ଶିଳ୍ପା ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି ।

shilpa shetty

‘ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଚାପ୍ଟର୍ ୪’ର ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଶୋ’ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ନୀରଜା ଏବଂ ଭବନା ‘ବାଜିଗର’ ଫିଲ୍ମର ସୁପର ହିଟ୍ ଗୀତ ‘ୟେ କାଲି-କାଲି ଆଙ୍ଖେ’ରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଶୋ’ରେ ଏହି ଗୀତକୁ ସ୍ୱର ଦେଇଥିବା କୁମାର ସାନୁ ଅତିଥି ବିଚାରପତି ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏହି ଶୋ’ର ବିଚାରପତି, ତେଣୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏହି ଟ୍ରାକର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ଏହି ଗୀତଟି ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ କାଜଲଙ୍କ ଉପରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଏପିସୋଡରେ କୁମାର ସାନୁ ମଧ୍ୟ ଶୋ’ର ଅତିଥି ବିଚାରପତି ଭାବେ ଆସିଛନ୍ତି । ଶୋ’ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ୯୦ ଦଶକର କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବା ଦେଖିବାକ

ଶୋ’ରେ ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଗୀତ ମୋତେ ଦିଆଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଈର୍ଷା କରୁଥିଲି। ମୁଁ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବରର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ‘ସୁପର ଡାନ୍ସର୍ ଚାପ୍ଟର୍ ୪’ର ପ୍ରୋମୋରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର୍ ତଥା ଶୋ’ର ଜଜ୍ ଗୀତାଙ୍କ କହିବା ପରେ ସିଙ୍ଗର ସାନୁ ମଞ୍ଚରେ’ ୟେ କାଲି କାଲି ଆଙ୍ଖେ ‘ଗାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ନାଚୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଗୀତ ବିଷୟରେ କୁମାର ସାନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହାକୁ ଅନୁ ମଲିକ ରଚନା କରିଥିଲେ। ଏହି ଗୀତର ରେକର୍ଡିଂ ସମୟରେ ଆମର ଛୋଟ ଯୁକ୍ତି ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ହିଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts