Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସନି ଲିୟୋନୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ ସାବାସ୍ ସନି

8/11/2019 at 8:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୮।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନି ଲିୟୋନୀଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୟୁଜର୍ସ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସନି ବେଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି। ସନି ଲିୟୋନୀ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଭିଡିଓଟିକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୯ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି।

ଏବେ ସନି ଲିୟୋନୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସନି ନିଜ ପ୍ରଂଶସକଙ୍କୁ ଭେଟିଦେଇ ଚାଲିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଂଶସା କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ସନିଙ୍କ ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ସାବାସ୍‌ ସନି’।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସନିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ନିକଟରେ ଆଇକନ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟରପୁରସ୍କାର ସେ ପାଇଥିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସନି ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଯଦି ସନି ଲିୟୋନୀଙ୍କ କାମ କଥା କହିବା ତେବେ ଏବେ ସେ ଏମଟିଭି ସ୍ପ୍ଲିଟ୍‌ସ ଭିଲ୍ଲା ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଜିସ୍ମ-୨ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ।

   Related Posts