Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଖୋଲାଖୋଲି ଚୋରି କଲେ ସନ୍ନି ଲିଓନି : ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

31/03/2019 at 2:29 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜ କାମକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ସିରିୟସ୍ ଥାଆନ୍ତି। ସେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡରେ ନାଁ କମାଇଥିଲେ। ସନ୍ନି ନିଜ ଅସଲ ଜୀବନରେ କୁଲ୍ ରହିଥାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଥର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ନିଜ ସହଯୋଗୀ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମସ୍ତି କରିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସନ୍ନି ଲିଓନି ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାଆନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଥାଆନ୍ତି। ଏବେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ କେକ୍ ଚୋରି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ସନ୍ନି ଲିଓନି ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସନ୍ନି କେକ୍ ନେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ରଖୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ଧରା ପଡ଼ୁଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହକର୍ମୀ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି। କ’ଣ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କେକ୍ ରଖାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

ଓ୍ବାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ କଥା କହିବା ଯଦି ସନ୍ନି ଲିଓନି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ବୀରମାଦେବୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସନ୍ନି ଜଣେ ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ସନ୍ନି ଲିଓନି ଏବେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଆଡ଼କୁ ମୁହାଁଇଛନ୍ତି। ସନ୍ନି ମାଲାୟାଲମ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ରଙ୍ଗୀଲା’ ରେ ଲିଡ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ।   

   Related Posts