Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଜାଅଁଳା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଉଡ଼ିଗଲା ଲୋକଙ୍କ ହୋସ

8/03/2019 at 3:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୩ : ବଲିଉଡର ବେବି ଡଲ ସନ୍ନି ଲିଓନି ଫିଲ୍ମି ଦୁନିଆଠୁ ଟିକେ ଦୁରେଇ ଯାଇ ପରିବାର ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସନ୍ନି ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ଜାଅଁଳା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ସନ୍ନିଙ୍କ ଜାଅଁଳା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯାଇଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଯେଉଁ ଜାଅଁଳା ଭଉଣୀଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ତାହା ସନ୍ନିଙ୍କ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କର | ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁ ପୂଜା | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭିଡିଓ ଆପ ଟିକ ଟକରେ ପୂଜା ଲିଓନି ନାଁରେ ଯୁବତୀ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ପୂଜା ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ସନ୍ନିଙ୍କ ଭଳି | ପୂଜାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଭିଡିଓରେ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ |


ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ମଧ୍ୟ ପୂଜାଙ୍କ ଭିଡିଓ ରହିଛି | ସେ ଦେଖିବାକୁ ସନ୍ନିଙ୍କ ଭଳି | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ନାଁ ସହ ଲିଓନି ଯୋଡି ଦିଆଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ପୂଜାଙ୍କ ପୁରା ନାଁ ପୂଜା ମିଶ୍ର | ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ଭଳି ପୂଜାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି | ଟିକ ଟକ ଆପରେ ପୂଜା ଲିଓନି ସର୍ଚ୍ଚ କଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୂଜାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ |


ସନ୍ନି ଲିଓନି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ କାମ କରିବା ସହ ଆଇଟମ ଗାର୍ଲ ଭାବେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଆମେରିକାନ କ୍ୟାନସର ସୋସାଇଟି ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ | ଆମେରିକାନ କ୍ୟାନସର ସୋସାଇଟିକୁ ସନ୍ନି ଲିଓନି ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ଯୋଗେଇଥାନ୍ତି |

   Related Posts