Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ସନ୍ନୀ ଲିୟନିଙ୍କ ଭାଇ ନିଜ ଭଉଣୀର ଫଟୋ ବ୍ୟବହାର କରି ଟଙ୍କା ଆୟ କରୁଥିଲେ

7/03/2019 at 11:55 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୭|୩: ସନ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ଖୋଲା ବହି ଭଳି। ସନ୍ନୀ, କରନଜୀତ କୌର ଭୋରା ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତା।  ସ୍କୁଲରୁ ନେଇ ଆଡଲ୍‌ଟ ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ଯାଏଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ତିଲା ସଂଘର୍ଷମୟ ଓ ପ୍ରଚଣ୍ଡ କଷ୍ଟକର । ସନ୍ନୀ ତାଙ୍କ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଆଡଲ୍‌ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ପାଦ ଦେଉ ଦେଉ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ପାଇଥିଲେ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା । ଏହି ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଲା ପରେ ସନ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ଟଙ୍କାର ଯେମିତି ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା।
ଏହା ସହ ସନ୍ନୀଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ହାତ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ନିଜ ଭଉଣୀର ଫଟୋ ଦ୍ୱାରା ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ। ଏହି କଥାର ଖୁଲାସା ସନ୍ନୀଙ୍କ ଭାଇ ସଂଦୀପ ଭୋରା ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସଂଦୀପଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ମୋଷ୍ଟ୍‌ଲି ସନ୍ନୀ”ରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସନ୍ନୀଙ୍କ ଅଟୋଗ୍ରାଫରୁ ସେ ଅନେକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ।

ନିଜ ହଷ୍ଟେଲ ରୁମରେ ସନ୍ନୀଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋ ଲଗାଇଥିଲେ। ଯେ କୌଣସି ଲୋକ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖୁଥିଲେ, ସେ ଫଟୋ ଦେଖିବା ବଦଳରେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ। ସଂଦୀପ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସାଥିଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ବିକ୍ରି କରି ନୂଆ ଫଟୋ ଲଗାଉଥିଲେ।

ସନ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବଣ୍ଡିଂ ବହୁତ ଭଲ। ଆଡଲ୍‌ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ସନ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଭାଇ ନାଁ ଚୋରି କରିଥିଲେ। ସଂଦୀପଙ୍କ ଡାକ ନାଁ ସନ୍ନୀ। ତେବେ ଏହି ନାଁରୁ ସେ ଆଡଲ୍‌ଟ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

   Related Posts