Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ସୁନିଧି ଚୌହାନ ପୁଣି ସିଙ୍ଗଲ : ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ପଡିଲାନି, ହେଲେ ଅଲଗା

22/04/2020 at 6:16 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୦୪ : ବଲିଉଡର ଅନେକ ହିଟ ଗୀତ ଗାଇଥିବା ଗାୟିକା ସୁନିଧି ଚୌହାନ କିଛି ଦିନ ହେଲା ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ହିତେଶ ସୋନିକଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି | ସେ ୮ ବର୍ଷ ହେଲା ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୁନିଧି ଓ ହିତେଶ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସିନଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ |

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୁନିଧି, ହିତେଶ ଓ ତାଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଗୋଆ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପରେ ଉଭୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ସୁନିଧି ଓ ହିତେଶଙ୍କ ବିବାହକୁ ୮ ବର୍ଷ ପୁରିସାରିଛି | ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବା ପରେ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବିବାହ ଗୋଆରେ ହୋଇଥିଲା | ବାହାଘର ପରେ ଉଭୟ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ |

ବିବାହର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୮ ମସିହା ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ସୁନିଧି ଏକ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୁଅ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ନିଜର ପ୍ରଫେସନାଲ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ଏହା ସୁନିଧିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ନଥିଲା | ହିତେଶଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା | ହିତେଶ ସୁନିଧିଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀ | ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସୁନିଧି ପ୍ରଥମ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ବବି ଖାନଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ବିବାହର ପାଖାପାଖି ବର୍ଷେ ପରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ସେ ହିତେଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

   Related Posts