Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ରବିବାରରେ ଏପରି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ- ଶୁଭ ଅଙ୍କ ଓ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ

28/09/2019 at 9:34 PM

ରାଶିଫଳ
ମେଷ– ଅଭାବ ଦୂର ପାଇଁବନ୍ଧୁଙ୍କୁସାହାର୍ଯ୍ୟକରିବାସକାଶେ ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି।ବିଶେଷଭ୍ରମଣଜନିତଶାରିରୀକକ୍ଳାନ୍ତି ଓ ଅବସାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ।ବ୍ୟବସାୟିକସ୍ଥିତିକେତେକାଂଶରେଚିନ୍ତାଜନକସ୍ଥିତିକୁ ଆସି ଯାଇପାରେ।ଶୁଭରଙ୍ଗବାଦାମୀ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨।
ବୃଷ– ପୂର୍ବରୁସ୍ଥିରକରିଥିବାକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନାକରିବାସକାଶେ ମନ ବଳାଇବେ। ଆସନ୍ତକାଲିର ଆନୁଷ୍ଠାନିକକାମସକାଶେବିଶେଷଭାବେ ଧାଁ ଦଉଡ କରିବାକୁ ପଡିବ।ବନ୍ଧୁଙ୍କପାଇଁ ପ୍ରତୀକ୍ଷାଜନିତ ଯନ୍ତ୍ରଣାହେତୁବ୍ୟସ୍ତତାବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ନାରଙ୍ଗୀ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮।
ମିଥୁନ – ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁସନ୍ଦେହକରିସମସ୍ୟାଭିତରକୁଟାଣିହୋଇପାରନ୍ତି।ଜମିଜମାସମ୍ପର୍କିତସମସ୍ୟାକୁକେନ୍ଦ୍ରକରିମାନସିକସ୍ଥିରତାରହି ନ ପାରେ।ବ୍ୟବସାୟ ଓ ପରିବହନ ମଧ୍ୟ ସାମୟିକବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବାରସମ୍ଭାବନାରହିଛି।ଶୁଭରଙ୍ଗଗୋଲଡେନ୍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩।
କର୍କଟ– ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଅଟକିରହିଥିବାକର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳହୋଇପାରେ। ଅଫିସରୁଫେରନ୍ତାବାଟରେକୌଣସିମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟକ୍ରୟକରିବାରସୂଚନାରହିଛି। ଆକସ୍ମିକଜଣେ ପୁରୁଣାବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦେଖା ପାଇ ମନ ହାଲୁକାକରିବେ।ଶୁଭରଙ୍ଗମେରୁନ୍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।
ସିଂହ –କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେହାତ ଦେବାକୁସ୍ଥିରକରିବେ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ମାମୁଲିଘଟଣାରେସହକର୍ମୀଙ୍କସହକଳହଘଟିପାରେ।ଶିଳ୍ପ, ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ପରିବହନ, ଏଜେନ୍ସି, ସାମ୍ବାଦିକତାରେ ପ୍ରଶଂସିତହେବେ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧୂସର।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।
କନ୍ୟା –କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେତରବାର ନ ହୋଇ ଧୀରସ୍ଥିର ମନ ନେଇକାମକଲେସମସ୍ୟାରସରଳସମାଧାନ ହେବ।ସ୍ୱାର୍ଥରବଶବର୍ତ୍ତୀହୋଇ ନିଜର ଆତ୍ମୀୟମାନେ ହଠାତ୍ଶତ୍ରୁତାକରିପାରନ୍ତି।ଶୁଭରଙ୍ଗବାଦାମୀ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪।
ତୁଳା–ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହୁ ନ ଥିବାରୁମାନସିକ ଅବସ୍ଥାଖରାପ ଦିଗକୁଗତିକରିବ।କୌଣସିଜିନିଷକ୍ରୟକରିବାସକାଶେହଠାତ୍ମୋଟା ଅଙ୍କରଅର୍ଥର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିପାରେ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ସଭାସମିତିରେ, ରାଜନୈତିକସ୍ଥିତିରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।
ବିଛା–ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିରୋଧ ଚେଷ୍ଟାକରୁଥିବାକାମକୁବିଶୃଙ୍ଖଳିତକରିପାରେ। ପ୍ରତ୍ୟେକକ୍ଷେତ୍ରରେଛୋଟଛୋଟଘଟଣା ପ୍ରତିଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଯାହାକିସମସ୍ୟାସୃଷ୍ଟିରକାରଣହେବ।ଶୁଭରଙ୍ଗଗୋଲାପୀ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮।
ଧନୁ – ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତାରୁ ଉପଲବ୍ଧିକରି ଅଳଙ୍କାର, ଔଷଧପତ୍ର ଓ ସୌଖୀନ ଦ୍ରବ୍ୟକ୍ରୟକରିପାରନ୍ତି।କାର୍ଯ୍ୟରେସମସ୍ୟାସମାଧାନ ପୂର୍ବକସାମାନ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତିଘଟିବ।ବ୍ୟବସାୟ, ପରିବହନ, ଅର୍ଥସମ୍ପର୍କକାମକୁ ମନ ଖୁସିରେକରିବେ।ଶୁଭରଙ୍ଗମେରୁନ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩।
ମକର– ଆଜିରକାମଗୁଡିକସୁବିଧାରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଯିବ। ପାଖ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କସହବ୍ୟବହାରରେସଂଯମତାରକ୍ଷା ନ କଲେବିବାଦଗ୍ରସ୍ଥହୋଇ ପଡିବେ।ବିରକ୍ତିବଶତଃଟିକିଏ କଥାରେରାଗିଯିବାରୁସମସ୍ୟାହୋଇପାରେ।ଶୁଭରଙ୍ଗଲାଲ୍ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।
କୁମ୍ଭ -କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜରସ୍ଥିତିକୁସୁଦୃଢକରିବାରେସମର୍ଥ ହେବେ। ନିଜରଲୋକମାନେ ଯେତେ ପ୍ରକାରରସମସ୍ୟାସୃଷ୍ଟିକଲେ ଆପଣଙ୍କରକୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକସ୍ତରରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପଢାସମସ୍ୟାନେଇ ମନ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ ରହିପାରେ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଆକାଶୀ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।
ମୀନ – ପ୍ରତ୍ୟେକକ୍ଷେତ୍ରରେସତର୍କରେ ନ ଚଳିଲେବିବାଦ ଭିତରକୁଟାଣିହୋଇପାରନ୍ତି।ସାମାନ୍ୟଶାରିରୀକ ଅସ୍ୱସ୍ତି ଅନୁଭବକରିବେ। ଅଟକିରହିଥିବାକାମଟିବହୁଳାଂଶରେସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣହୋଇଯିବ।ଶୁଭରଙ୍ଗଗ୍ରୀନ୍।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।

   Related Posts