Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ରବିବାର ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅର୍ଥ ଲାଭ ଯୋଗ- ଜାଣନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଶୁଭ ରଙ୍ଗ

16/11/2019 at 7:00 PM

ମେଷ– ନିଜର କର୍ମ ଓ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ। ନିଜର ସଂସ୍କୃତିକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ବିବାଦରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ମେରୁନ୍। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪।

ବୃଷ – ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ପ୍ରଶାସନ,ଶିକ୍ଷା, ଶିଳ୍ପ, ପରିବହନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।

ମିଥୁନ – ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗର ସୂତ୍ରପାତ ହେବ। ଜନକଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବେ। ଯଶ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ନୂତନ ଯାନବାହନ ଲାଭ ର ଯୋଗ ଅଛି।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।

କର୍କଟ – ଦେବାଦେବୀ ଦର୍ଶନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ବନ୍ଧୁ ସହ ଯୋଗ ଲାଭ ହେବ। ରାଜକୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଫି। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭।

ସିଂହ – ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ। ଉଚ୍ଚ ହାକିମଙ୍କର ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବ। ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ସହ ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨।

କନ୍ୟା – ଉଚ୍ଚ ହାକିମଙ୍କର ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବ। ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସାହିତ୍ୟ, କଳା,ସଂସ୍କୃତି,ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬।

ତୁଳା – ପୂର୍ବ ଐତିହ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆଇନ ଅଦାଲତରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ନୂତନ ପନ୍ଥା ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବେ। ପ୍ରଶାସନିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ନାହିଁ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ୟେଲୋ। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୩।

ବିଛା – ଉଦଯୋଗ ସିଦ୍ଧି ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଜ୍ଞାନ,ବିଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ଅଛି। ଗବେଷଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।

ଧନୁ –ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଘରେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଉଚ୍ଚ ହାକିମଙ୍କର ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କଫି। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬।

ମକର – ଉନ୍ନତ ମାର୍ଗ ଖୋଲିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ନୂତନ କର୍ମ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ କାମ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଯାନ୍ତ୍ରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯।

କୁମ୍ଭ – ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଯାଗାବାଡି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ମହିଳାମାନେ ଘରର ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଖେଳ କୁଦରେ ଚୁରି ବଢିବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବ୍ରାଉନ୍। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୫।

ମୀନ – ଗୁରୁଜନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ। ନୂତନ ଦ୍ରବ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବହୁ ଦିନ ଧରି କରୁଥିବା କାମରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇ ପାରନ୍ତି। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ୟେଲୋ। ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧।

   Related Posts