Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚେତୁନାହାଁନ୍ତି ଅମାନିଆ : ବିଭିନ୍ନ ଆଳ କରି ବଜାରରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି, ଫାଇନ୍ ବି ଗଣୁଛନ୍ତି
  • ||
  • ‘ଟିକାରୁ ଜିଏସଟି ଛାଡ କର’ : କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ବାହାରିଲେ ୪ ଲକ୍ଷ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧୫ ମୃତ
  • ||
  • କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ମେଡିସିନ୍ ନେଇ ଜାରି ହେଲା ଏସଓପି : ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଯାଞ୍ଚ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ୧୪ ଦିନିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଲଗାଇଲେ ସରକାର, ୩୧ ଯାଏଁ ହୋଇପାରିବନି ବିବାହ
  • ||
  • ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି କରୋନା, ଆଗରୁ ଆହୁରି ହେବେ ସଂକ୍ରମିତ ! ଚିନ୍ତାରେ ସରକାର
  • ||
  • ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ବେଶୀ, ଦୈନିକ ୫୦୦ ଶିଶୁ ହେଉଛନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗାଁ ନିକଟରେ ବୁଲୁଛି ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ୧୨ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୨,୨୩୮ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ: କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ, ଅଶୁଭ ଫଳରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

11/11/2020 at 12:45 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୧/୧୧ : ସୋମବାର ନଭେମ୍ବର ୧୬ ତାରିଖରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ତୁଳା ଲଗ୍ନରେ ୬ଟା ୪୦ ମିନିଟରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ରାଜା ସୂର୍ଯ୍ୟ ନିଜର ନୀଚ ରାଶି ତୁଳାକୁ ଛାଡି ମିତ୍ର ମଙ୍ଗଳର ରାଶି ବିଛାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ବିଛା ରାଶିରେ ଡିସେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖ ଯାଏଁ ରହିବେ। ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସଂକ୍ରାନ୍ତିର ଅନେକ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି। ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ପବିତ୍ର ନଦୀରେ ସ୍ନାନ ଓ ଦାନଧର୍ମର ଅନେକ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି। ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଦିନ ଦାନଧର୍ମ କଲେ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ। ଗୋଚରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଖରାପ ଫଳ ରୋକିବାକୁ ତିନିଥର ଆଦିତ୍ୟ ହୃଦୟ ସ୍ତୋତ୍ର ପାଠ କରିବା ଉଚିତ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ଜାଣନ୍ତୁ :

ମେଷ – ଭ୍ରମିତ ହେବା କାରଣରୁ କୌଣସି କାମରେ ମନ ଲାଗିବନି। ରୋଗ ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ – ରୋଗ ଆଶଙ୍କାରେ ଅବସାଦ ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଯଥା ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇପାରେ।

ମିଥୁନ – କୌଣସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ସୁସ୍ଥ ହେବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ମିଳିବ। ଆଦର-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଉପହାର ମିଳିପାରେ। ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। 

କର୍କଟ – କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇପାରେ। କୌଣସି ରୋଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ।

ସିଂହ – ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସୁଖରେ ଅଭାବ ଦେଖାଦେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ହେତୁ ଚିନ୍ତା ବଢିବ। ପରିବାରରେ ବୟସ୍କଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ରହିବ।

କନ୍ୟା – ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ପୁରୁଣା କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା – ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିଦ ଯୋଗୁଁ ହାନି ହେବ। ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିଜନଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ନ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା – ଅନାବଶ୍ୟକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। କ୍ରୋଧ ବଢିପାରେ। ଯାତ୍ରାରେ ହାନି ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରଧାରାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ଧନୁ – ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମରେ ବାଧା ଉପୁଜିବାରୁ ଚିନ୍ତା ବଢିବ। ରୋଗ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଧନ ହାନି ହେବାର ମଧ୍ୟ ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ।

ମକର – ଅଟକି ରହିଥିବା ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ। ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଧନ ମିଳିପାରେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ – ଅଟକି ରହିଥିବା କୌଣସି ବଡ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣ ରହିବ। ଧନ ଲାଭ ହେବ। ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ ରହିଛି।

ମୀନ – ଧର୍ମରେ ଅରୁଚି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସଫଳତା ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ବୁଝି ବିଚାରି ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

   Related Posts