Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୫୯୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମାର୍ଗଶିର ଗୁରୁବାରରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ହୁଣ୍ଡି ଓ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଢିପାରେ ସମସ୍ୟା, ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ

14/06/2021 at 7:20 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୬: ଜୁନ୍ ୧୫ରେ ମିଥୁନ ସଂକ୍ରାନ୍ତି । ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ସଂକ୍ରାନ୍ତି କୁହାଯାଏ । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯେଉଁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥାନ୍ତି ସଂକ୍ରାନ୍ତିର ନାମ ସେହି ଅନୁସାରେ ପଡିଥାଏ । ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଜୁନ୍ ୧୫ ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମିଥୁନରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହାକୁ ମିଥୁନ୍ ସଂକ୍ରାନ୍ତ କୁହାଯିବ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ମିଥୁନରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରବେଶକୁ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଜୁନ୍ ୧୫ ରୁ ଜୁଲାଇ ୧୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ରହିବେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ …

ମିଥୁନ ରାଶି:

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଧନର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ । ବାଦ ବିବାଦରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ ରାଶି:

କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ ଶୁଭ କୁହାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ଦେବା ନେବା କରିବେ ନାହିଁ । ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ତୁଳା ରାଶି:

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି:

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ବଢାଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ । ମାନସିକ ଚାପରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts