Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା : ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଆରପିଏନ୍ ସିଂହ, ବିଜେପିରେ ହେବେ ସାମିଲ୍
  • ||
  • ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦଳାଚକଟା : ୬ ମୃତ, ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ୍ ସେକ୍ସନ୍ ଅଫିସର୍, ଏକକାଳୀନ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗି କରୁଥିଲେ ସଭା, ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୭୮୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଓଡିଶା ଓପନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍, ଭାଗନେବେ ୧୭ ଦେଶର ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ
  • ||
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ଇନ୍ଦୋରରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରେନ୍, ୬ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୧୨ ରୋଗୀ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ନଷ୍ଟ କଲା ଫସଲ
  • ||

ଆସନ୍ତା ୯ଦିନ ଯାଏଁ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପରି ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ତାଲିକାରେ ରହିଛି କି ଆପଣଙ୍କ…

9/12/2021 at 7:55 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୦୯।୧୨ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତେ ରାଶି ନକ୍ଷେତ୍ର ଆଦି ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରିଥାନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଆଗାମୀ ୯ ଦିନ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରି ବିଶେଷ କୃପା କରିବେ । ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଶୁଭ ହେବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବ । ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବିଛା ରାଶିରେ ରହି କିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମା ​​ଏବଂ ପିତା, ମାନ-ସମ୍ମାନ, ସଫଳତା, ପ୍ରଗତି ଏବଂ ସରକାରୀ ତଥା ଅଣ-ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ସେବା ପାଇଁ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ତେବେ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପା ଆଗାମୀ ୧୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ…

ବୃଷ ରାଶି- ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଥିବା କାମ ଗୁଡିକୁ ପ୍ରଶଂସିତ କରାଯିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ । ପଦ-ପଦବୀରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ଧନ-ଲାଭ ସହ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ-ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ମାନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପଦ-ପଦବୀରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସୁସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିବ । ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁସିର ଦିନ ଆସିବ । ଚାକିରି-ବ୍ୟାପାରରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଅଟେ । ଏହ ସହ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।

ମକର ରାଶି- ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ । ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ ।

   Related Posts