Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ସୁମିତ ମାହେଶ୍ୱରୀ-‘ପବିତ୍ର ପୁନିଆ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ, ପାରସ୍ ତାଙ୍କର ଏକ୍ସ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ, ତଲାକ୍ ପରେ ସେ ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ରହିପାରିବେ’

30/11/2020 at 7:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୧୧ : ଟିଭି ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ ବିଗ୍ ବସ୍-୧୪ରେ ପବିତ୍ର ପୁନିଆଙ୍କୁ କମ ଭୋଟ ମିଳିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଶୋ’ରୁ ଇଲିମିନେଟ କରିଦିଆଯାଇଛି। ଶୋ’ ସମୟରେ ପବିତ୍ର ଏକ୍ସ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାରସଙ୍କୁ ବ୍ରେକଅପର କାରଣ କହିଥିଲେ। ପାରସ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ପବିତ୍ର ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ବିବାହ କଥା ଲୁଚାଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପବିତ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁମିତ ମାହେଶ୍ୱରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପବିତ୍ର ତାଙ୍କୁ ୪ଥର ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇନାହିଁ।

ପବିତ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁମିତ ନିକଟରେ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚାନେଲ ଫିଫାଫୁଜ୍ ସହ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ପବିତ୍ରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଆରୋପ ଲଗାଇଥିଲେ। ସୁମିତ କହିଥିଲେ ଯେ, ପାରସ ଛାବଡା, ପ୍ରତୀକ ସହଜପାଲ ଓ ଆଉ ଜଣେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବାହାରର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ପବିତ୍ର ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଥିଲେ। ତଥାପି ସେ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର କ୍ଷମା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସୁମିତ କହିଥିଲେ।

ବିଗ ବସ ଶୋ’ ସମୟରେ ପବିତ୍ର ପୁନିଆ ଓ ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ସୁମିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପବିତ୍ର ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ଫାଇଦା ଉଠାଇଛନ୍ତି। ପବିତ୍ର ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ଯେଉଁଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଏଜାଜଙ୍କ ପରିବାର ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସୁମିତ କହିଛନ୍ତି ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ଜଣେ ଭଲ ଲୋକ। ସେ କହିଛନ୍ତି ପବିତ୍ର ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାପରେ। ସୁମିତ ଜଣେ ଭଲ ସ୍ୱାମୀ। ସେ ଭାବିଥିଲେ ଶୋ’କୁ ଯିବାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପବିତ୍ର ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ଦିଗ ମିଳିବ। କିନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ଘଟିନଥିଲା। ଓଲଟା ଏଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ଏସବୁ ଦେଖି ସୁମିତଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଛି।

ଶୋ’ ସମୟରେ ପବିତ୍ର ନିଜ ଏକ୍ସ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାରସ ଛାବଡାଙ୍କୁ ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ କହିଥିଲେ। ପବିତ୍ରଙ୍କ କଥାରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ପାରସ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ରେକଅପର କାରଣ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଗରୁ ଜାଣିନଥିଲେ ପବିତ୍ର ବିବାହିତା। ଦିନେ ହଠାତ ପାରସଙ୍କୁ ପବିତ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୁମିତ ଫୋନ କରିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଏବେ ଶୁଦ୍ଧ ପବିତ୍ରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ତଲାକ ହୋଇନାହିଁ।

ତଲାକ ନ ହେବା ଯାଏଁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରଠୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଦରକାର। ସୁମିତ କହିଥିଲେ ପବିତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମନରେ ଏବେ ବି ଭଲପାଇବା ଅଛି। ଏବେ ବି ତାଙ୍କ ହାତରେ ପବିତ୍ରଙ୍କ ନାଁର ଟାଟୁ ଅଛି। ଗୋଆରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ପାରସଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିଥିଲେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପାରସ ଓ ପବିତ୍ରଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଥିଲା ଓ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts