Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ ସହ ସ୍ଵଦେଶ ଫେରିଲେ ପିଭି ସିନ୍ଧୁ, ଦିଲ୍ଲୀ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ହେଲା ଭବ୍ୟ ସ୍ଵାଗତ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ଲାଗିଲା ଲଗାମ ! ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଘଟିନାହିଁ ଗୋଟିଏ ବି ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ ଘଟଣା, ଜୁନରେ କେବଳ ଦୁଇ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ, ଓପନିଂ ଯୋଡିକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ବିରାଟ
  • ||
  • କଟକ : କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ କଟକ ଜିଲ୍ଲାରେ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଦେଲେ ସୂଚନା
  • ||
  • ପାଟଣା : ପାଟଣାରେ କଳା ପଲସର୍ ଆତଙ୍କ, ବାଇକ୍ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନିଜ ବନ୍ଧୁକରୁ ନିଜକୁ ଗୁଳିକଲେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ, ପାରିବାରିକ କଳହ ଯୋଗୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ରାସ୍ତାରେ ଛଟଛଟ ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଭଣଜା, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଖିବୁଜିଲା ମାମୁଁ…
  • ||
  • କଟକ : ତପ୍ତପାଣି ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ମକା ଓ କପା ବୋଝେଇ ଦୁଇ ଟ୍ରକ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସିବିଏସ୍‌ଇ ଦ୍ବାଦଶ ପରୀକ୍ଷାରେ ଟପ୍ପର ହେଲେ ଓଡିଆ ଝିଅ ଅମ୍ରିତା
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟିକା ନପାଇ ଫେରିଲେ ଲୋକେ, ୨ ଦିନ ଧରି ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଟିକଦାନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ଅନର କିଲିଂ ? ୩ ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା, ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ, ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ ଫେରାର୍

30/07/2020 at 7:13 PM

ଅନୁଗୋଳ, ୩୦|୦୭ :  ଅନୁଗୋଳ ଡିମିରିକୁଦା ଜଙ୍ଗଲରେ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବା ୩ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିଛି । ନାବାଳିକା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଯୁବକ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଘର ସ୍ଥାନୀୟ ବାଲିପଟା ଗାଁରେ । ୩ଜଣ ଯାକ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ନିଖୋଜ ଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ତାହା ଏବେବି ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ସୁଚିନ୍ତିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ। ଅନୁଗୁଳରେ ତିନି ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ନେଇ ଏମିତି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡ଼ା ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତିନି ଜଣଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିଛି ଏବଂ ଏମିତି କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପୁଅ ଶମ୍ବୁନାଥ ମାଝିଙ୍କ ବୟସ ୨୧ ହେବ ଘର ଅନୁଗୋଳ ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ବାଲିପଟା ଗାଁର। ଶମ୍ବୁନାଥ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ। ଏଥିରେ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା ଗାଁର ବରୁ ବେହେରା।  ତିନିଜଣ ୬ ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୁଅ ଝିଅ ଭିନ୍ନ ଜାତିର। ଗାଁ ପାଖର ୨ କିଲୋମିଟର ଦୂର ଡିମିରିକୁଦା ଜଙ୍ଗଲରେ ୩ ଜଣକ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ କିଛି ଗାଈ ଚରାଳି ଦେଖିଥିଲେ।

ଗୋଟିଏ ଗଛରେ ଝିଅ ଆଉ ପୁଅ ସେଠାରୁ ୨୦ ଫୁଟ ଦୂର ଅନ୍ୟ ଏକ ଗଛରେ ବରୁ ବେହେରାର ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଛି। ବରୁ ବେହେରାର ମୃତଦେହ ୧୦ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚ ଗଛ ଡାଳରେ ଝୁଲୁଛି।  ମୃତଦେହ ତିନିଟି ଏତେ ପରିମାଣରେ ଗଳିତ ହୋଇଯାଇଛି ଯେ ଚିହ୍ନିବା ବି ମୁସ୍କିଲ ହୋଇଯାଉଉଛି।   ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଅଲଗା ଜାତିର ହୋଇଥିବାରୁ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ କି।  ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସାମାଜିକ ଚାପ ରହିଥିଲା କି? ଯଦି ଏମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତେବେ ସାଙ୍ଗ ବରୁ ପୁଣି କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ?  ବରୁ ୨୦ ଫୁଟ ଦୂର ଗଛରେ ଝୁଲିଲେ କେମିତି ? ୬ ଦିନ ଧରି ଏମାନେ ନିଖୋଜ ଥିଲେ। ଏମାନଙ୍କୁ ଠାବ କରିବା ଲାଗି ଘରଲୋକେ କି ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ତାହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି। ଏମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇ ଟାଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଛି କି?  ଯଦି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ରହସ୍ୟଘେରରେ କେଉଁମାନେ। ଏମାନେ ଅଲଗା ଜାତିର ହୋଇଥିବାରୁ ଅନର କିଲିଂ କରାଯାଇଛି କି? ଏସବୁ ଆଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି। 

ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ଯେଉଁ ଫଟୋ ଦେଖାଯାଉଛି ଏମାନେ ଯେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ସେମିତି କିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ତେଣୁ ଏମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ କିଛି ନା କିଛି ରହସ୍ୟ ରହିଛି ଯାହା ସାମ୍ନାକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଆଣିବ ପୋଲିସ।

   Related Posts