ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୈଳ ଦର ଉପରେ ଉତ୍ପାଦନ ଶୁଳ୍କ କମାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫ ଓ ଡିଜେଲ୍ ୭ ଟଙ୍କା କମିଲା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ବଂଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ପରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ… ଆଜି ସ୍ବାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇଜଣଯାକ ବିଷ ପିଇଦେଲେ, କାରଣ କଣ ହୋଇପାରେ ଜାଣନ୍ତୁ…

19/11/2018 at 2:11 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୯|୧୧: ପ୍ରେମ କରି ନିକଟରେ ବିବାହ କରିଥିବା ନବଦମ୍ପତ୍ତି ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ସହର ନିକଟସ୍ଥ ବରାଳପୋଖରୀ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ସ୍ବାମୀ ଚିରଂଜୀବି କୁମାରଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତି ଗୁରୁତର ଥିବା ବଳେ, ପତ୍ନୀ ଟିନା ମଣ୍ଡଳ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଅଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କୁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ମୂଖ୍ୟଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଚିରଂଜୀବୀ ଓ ଟିନାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିବାହକୁ ଘର ଲୋକେ ସ୍ବୀକୃତି ନଦେବାରୁ ସେମାନେ  ଭଡାରେ ଘର ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ କଣ ହେଲା କେଜାଣି, ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଷ ପିଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ତବେ ଡାକ୍ତର ଉଭୟଙ୍କୁ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜକୁ ରେଫର କରିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ପତ୍ନୀ ଟିନା ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ । ଚିରଂଜୀବି ସପରିବାର କୋଲକାତାରେ ରହନ୍ତି। ଟିନାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବା ପରେ,  ଚିରଂଜୀବିଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦଲେ ନାହିଁ । ଗତକାଲି ହିଁ ସଂଧ୍ୟାରେ ସେମାନେ ଆସି ଭଦ୍ରକରେ ପହଂଚି ବରାଳପୋଖରୀରେ ଏକ ଭଢା ଘର ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ଆଜି ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପାଖ ପଡୋଶୀ ଓ ଚିରଂଜୀବିଙ୍କ ଦାଦା ଡାକ୍ତର ଖାନାକୁ ନେଇ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ସ୍ବିକୃତୀ ନମିଳିବାରୁ ଏହି ନବ ଦମ୍ପତ୍ତି ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଶଂକା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts